header
QR Kod
Salam-Group Chat Rooms

Salam-Group Chat Rooms

1.6.0 geliştirici XFaceLine Limited
(0 İncelemeler) Mayıs 01, 2024
Salam-Group Chat Rooms Salam-Group Chat Rooms Salam-Group Chat Rooms Salam-Group Chat Rooms Salam-Group Chat Rooms Salam-Group Chat Rooms

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.0
Güncelle
Mayıs 01, 2024
Geliştirici
XFaceLine Limited
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.xfaceline.wagas
Şimdi İndir

Salam-Group Chat Rooms Hakkında Daha Fazla

Why choose Salam?

Bu uygulama, Coin price olarak adlandırılan bir kripto para birimi kullanarak para birimleri arasında dönüşüm yapmayı sağlar. Uygulama, 1$=10000 olarak belirlenen bir kripto para birimi kullanmaktadır.

Uygulamanın tüm yeni kullanıcılar ücretsiz olarak VIP statüsüne sahip olacaklardır. Bu VIP statüler vip6'ya kadar yükseltilmeye devam edecektir.

Bunun yanı sıra, tüm yeni kullanıcılar ücretsiz olarak hoşgeldin partisi desteği alacaklardır. Bu destek sayesinde %40'a kadar geri ödeme alabilirler.

Salam, aynı zamanda önceki ID ve wealth level durumunuzu ücretsiz olarak transfer etmenize de olanak sağlar.

Bunların yanı sıra, uygulamanın birçok harika özelliği de bulunmaktadır.

Yeni insanlarla tanışma özelliği sayesinde, Arap dünyasından herhangi bir zamanda sizi anlayan insanlarla tanışabilir ve onlarla direkt olarak sesli sohbet edebilirsiniz. Yüzünüzü göstermek zorunda değilsiniz, sesiniz yeteneklerinizi ve kişiliğinizi yeterince ifade etmek için yeterlidir.

Çeşitli partiler özelliği sayesinde, doğum günleri, düğünler ve kutlamalar gibi çeşitli partilere katılabilirsiniz. Salam'da her gün renkli geçer, hemen partiye katılın!

En yüksek şan özelliği sayesinde, çeşitli lüks başlıklar, giriş efektleri ve madalyalarla herkes dikkatlerini sizden alamayacak. Kendinizi ifade etmek için şaşırtıcı animasyonlu hediyeler gönderin. Hediye alın ve yarışmalardan zengin ödüller kazanın.

Bize Ulaşın Email: salamtech2024@gmail.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.