header
QR Kod
RUTUBE: видео, шоу, трансляции

RUTUBE: видео, шоу, трансляции

geliştirici rutube.ru
(0 İncelemeler) Mayıs 14, 2024
RUTUBE: видео, шоу, трансляции RUTUBE: видео, шоу, трансляции RUTUBE: видео, шоу, трансляции RUTUBE: видео, шоу, трансляции RUTUBE: видео, шоу, трансляции RUTUBE: видео, шоу, трансляции

En Son Versiyon

Güncelle
Mayıs 14, 2024
Geliştirici
rutube.ru
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ru.rutube.app
Şimdi İndir

RUTUBE: видео, шоу, трансляции Hakkında Daha Fazla

Море контента онлайн 24/7

RUTUBE видеохостинг, Türkçe olarak videoların yüklendiği bir platformdur. Yaratıcılar ve içerik severler için hızla büyüyen bir yerdir. Video, canlı yayınlar, diziler ve TV izleyin, kendi videolarınızı milyonlarca izleyiciyle paylaşın, kanalınızı geliştirin ve yaratıcılığınızdan kazanç sağlayın.

RUTUBE'da tüm içerik formatları mevcuttur: videolar, podcast'ler, TV kanallarının canlı yayınları, sinema ve kendi üretimleri olan orijinal şovlar. Ve en önemlisi - tüm içerikler arka planda dinlenebilir, telefon kapalı olsa bile. Ücretsiz!

Burada eğlenceli ve öğretici içerikler, belgesel filmler, konsiyerler, video oyunu incelemeleri, önemli olayların canlı yayınları, hayat kolaylaştırıcı ipuçları, tarifler, müzik, sports oyunları, çizgi diziler, fragmanlar, TV şovları gibi birçok içerik bulabilirsiniz. Sevdiğiniz videoları, canlı yayınları ve doğrudan yayınları RUTUBE uygulamasında kolayca izleyin.

RUTUBE'a telefon numaranız veya e-postanızla kayıt olun. Kanallara abone olun ve izlemek istediğiniz videoları "Daha sonra izle" bölümünde saklayın.

Video, canlı yayınlar, doğrudan yayınlar ve şovları akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar veya Smart TV dahil olmak üzere herhangi bir cihazda izleyebilirsiniz. "Daha sonra izle" bölümünde sakladığınız veya kendi kanalınızda yayınladığınız her şey "Benim" bölümünde saklanacaktır.

RUTUBE uygulamasında ücretsiz olarak film ve dizileri izleyebilir veya NTV +, Nastrój kino !, viju ve diğer ücretli aboneliklerle izleyebilirsiniz.

Kendi kanalınızda videolar yayınlayın, izleyicileri içeriklerinizi izlemeye çekin ve popülerlik kazanın. Uygulamadaki kolay yükleme arayüzü sayesinde, bir blog yazarı olmak artık daha kolay.

RUTUBE şunları sunar:

  • Onlarca orijinal ve özel şov ve program: "Afrika'daki Yeni Yıldızlar", "Maske", "Ekstrasensler. En Güçlülerin Savaşı", "Herkesten Daha Zeki", "Yetenekler Ülkesi" ve daha fazlası;
  • Yabancı ve Rus filmleri ve dizileri;
  • Popüler ve yeni başlayan blog yazarlarından içerikler;
  • Video, can

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.