header
QR Kod
Rush Royale: Tower Defense TD

Rush Royale: Tower Defense TD

24.1.83242 geliştirici MY.GAMES B.V.
(0 İncelemeler) Mayıs 16, 2024
Rush Royale: Tower Defense TD Rush Royale: Tower Defense TD Rush Royale: Tower Defense TD Rush Royale: Tower Defense TD Rush Royale: Tower Defense TD Rush Royale: Tower Defense TD

En Son Versiyon

Versiyon
24.1.83242
Güncelle
Mayıs 16, 2024
Geliştirici
MY.GAMES B.V.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.my.defense
Şimdi İndir

Rush Royale: Tower Defense TD Hakkında Daha Fazla

Rhandum Adası'na Hoş Geldin. Burası kule savunmasının, klanların, büyünün ve kargaşanın diyarı! Birimlerini topla, üssünü savunmak için bir deste hazırla ve en eşsiz Kule Savunma oyunu olan Rush Royale ile tanışmaya hazırlan!

Güçlü savaşçılar, Kule Savunma karşılaşması için hazır! Bu oyunda keskin gözlü Okçulardan becerikli Tuzakçılara, kızgın Bruiser'lara ve nazik Kılıç Dansçılarına kadar bir dizi sevimli ama korkutucu birim hizmetinde olacaksın. Birimleri birleştir ve mananı dikkatli kullan. Kale savunmasında destenin güçlü yönlerine göre bir strateji oluştur ve kudretli şampiyonlar olan kahramanları asla unutma, çünkü onlar en güçlü becerilere sahiptir.

PvP modundaki mücadelede zafer elde et! Düşmanın Kule Savunmasını yıkıp geç, ilerle ve daha fazla ödül kazan! En güçlü oyunculara karşı savunma oyunları oyna ve muhteşem ödüller kazan. Ancak dikkatli ol, Kule Savunma oyunlarında zenginlik gelip geçici olabilir. Bir stratejiye odaklan, kaleyi kuşatma altına al ve düşman savunmasını delerek kurnazlar ile zekilere karşı zafer kazan.

Ortak moda katıl ve arkadaşlarınla Rhandum Adası'nı keşfetmek için bir Kule Savunma macerasına yelken aç! Korkutucu bölüm sonu canavarlarına ve onların kölelerine karşı bir kale savunması gerçekleştir ve savunma oyunları hiçbir zaman eskimez çünkü canavarlara karşı beraber savaşırsın. Kule Savunma oyunlarında başarılı ol ve benzersiz bir ganimet kazan, savunmalarını hazırla ve kaleyi koru.

Teknojenik Topluluk'tan Işık Krallığı'na kadar oyunda birçok grup bulunuyor ve her birim ile kahraman bu gruplardan birine ait. "Zayıf" veya "güçlü" deste diye bir şey yok, topla, birleştir, ordunu en iyi şekilde oynatmayı öğren ve en sık kullandığın birimleri seviye atlat. Bazı birimler benzersiz muharebe yetenekleri kazanarak Yükselebilir!

Etkinlikler, alışkın olduğun üs savunmasına çeşitlilik katar. Benzersiz kurallarda ustalaşıp ustalaşamayacağını ve kule savunma oyunlarında düşmanları yenip yenemeyeceğini öğrenmek için bu etkinlikleri dene.

Benzersiz faydalar elde etmek için klanlardan birine katıl! Klan arkadaşlarından biri olarak savaş ve hem Ortak modda hem de PvP modunda kule savunmasında başarılı ol.

Görevler hem hayatını kolaylaştırır hem de daha ilginç bir hale getirir. Tamamlanan her görev, kullanışlı ödüller verir.

Savaş, fethet, kazan ve hükmet! Rush Royale, diğer Kule Savunması oyunlarından çok farklı. Rhandum Adası seni bekliyor!

Bizi Facebook'ta takip et: https://www.facebook.com/RushRoyale.game

Discord sunucumuza katıl: https://discord.com/invite/SQJjwZPMND

MY.GAMES B.V. tarafından sunulmaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.