header
QR Kod
Runner Game by Lingokids

Runner Game by Lingokids

1.1 geliştirici Lingokids - English Learning For Kids
(0 İncelemeler) Mart 24, 2024
Runner Game by Lingokids Runner Game by Lingokids Runner Game by Lingokids Runner Game by Lingokids Runner Game by Lingokids Runner Game by Lingokids

En Son Versiyon

Versiyon
1.1
Güncelle
Mart 24, 2024
Geliştirici
Lingokids - English Learning For Kids
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
es.monkimun.stlrunnervegetables
Şimdi İndir

Runner Game by Lingokids Hakkında Daha Fazla

Introducing Runner Game by Lingokids, the ultimate educational endless runner game for children brought to you by Lingokids, the leading Playlearning™ app for kids!
.

Cowy adlı sevimli karakterimizle birlikte heyecan dolu bir yolculuğa çıkın ve bu aksiyon dolu mobil oyunu oynarken koşun, zıplayın ve sebzeleri toplayın. Misyonumuz basit: Cowy'yi platformlar ve engellerle dolu canlı bir dünyadan geçirerek mümkün olduğunca çok sebze toplamasına yardım etmek ve koşmasını sağlamak!

Bununla da sınırlı kalmıyor. Lingokids tarafından sunulan Runner Game, sıradışı bir eğitimsel dönüş sunarak sadece bir oyundan daha fazlası haline geliyor. Çocuklar heyecan verici oynanışın tadını çıkarırken, aynı zamanda zengin bir okuryazarlık geliştirme deneyimine de dalacaklar. Her toplanan sebze ile oyuncular harf ve yazım becerilerini pekiştirecek ve eğlenceli ve etkili bir şekilde bilgilerini genişletecekler.

Kullanıcı dostu bir arayüze ve sezgisel ve basit kontrollere sahip olan Runner Game, tüm yaşlardaki çocukların kolayca oyunu gezinmesine ve temel motor becerileri, el-göz koordinasyonu ve zamanlama geliştirmesine yardımcı oluyor. Renkli görseller ve etkileyici ses efektleri, genç oyuncuları güvenli bir ortamda eğlendirecek bütünlüklü bir oynanış yaratacak.

Oyun ilerledikçe, çocuklar birçok sebzeyle karşılaşarak görselleri uygun kelimelerle eşleştirme becerisi kazanacaklar. Her başarılı zıplamada ve toplamada kelime dağarcıkları büyüyecek ve onlara kendinden emin ve etkili bir şekilde iletişim kurma gücü verecek.

Ebeveynler, çocuklarının sadece Runner Game by Lingokids oynayarak eğlendiğini değil, aynı zamanda kanıtlanmış dil öğrenme teknikleriyle uyumlu bir eğitimsel deneyimden de faydalandığını bilerek rahatlıkla yanında olabilirler. Eğlence ve eğitimin sorunsuz bir şekilde bir araya geldiği bir kazan-kazan durumu!

Öne Çıkan Özellikler:

  • - Lingokids'ten sevimli karakter Cowy ile heyecan verici sonsuz koşu oynanışı.
  • - Kolay gezinme ve oynanabilirlik için sezgisel kontroller. Tek yapmanız gereken ekrana dokunmak!
  • - Okuryazarlık ve yazım becerilerini pekiştirmek için seçilmiş sebze kelime hazinesi.
  • - Bütünlüklü görseller ve etkileyici ses efektleri.
  • - Motor becerileri, el-göz koordinasyonu ve zamanlamayı geliştirir.
  • - 3-8 yaş arası çocuklar için uygun.
  • - Reklam yok, uygulama içi satın alımlar yok!

Dünya genelinde birçok çocuğun Playlearning™ ile Lingokids'in faydalarının tadını çıkardığına katılın. Runner Game by Lingokids'i indirin ve eğlenceli yolculuk başlasın!

© 2019 Monkimun Inc.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.