header
QR Kod
RTVE VR 360

RTVE VR 360

1.7 geliştirici RTVE Medios Interactivos
(0 İncelemeler) Nisan 18, 2024
RTVE VR 360 RTVE VR 360 RTVE VR 360 RTVE VR 360 RTVE VR 360 RTVE VR 360

En Son Versiyon

Versiyon
1.7
Güncelle
Nisan 18, 2024
Geliştirici
RTVE Medios Interactivos
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.rtve.escena360
Şimdi İndir

RTVE VR 360 Hakkında Daha Fazla

Bienvenido a la aplicación de vídeos 360 y realidad virtual de RTVE, donde puedes disfrutar de un contenedor de experiencias inmersivas –de carácter informativo y de entretenimiento- para vivirlas en primera persona.

Vive la magia de salir en escena just by looking around, moving your device or swiping your finger on your phone or tablet, or dare to experience an immersive experience using your phone in 'VR mode' with virtual reality glasses. Vive la magia de entrar en escena sadece etrafınıza bakarak, cihazınızı hareket ettirerek veya telefonunuzda parmağınızı kaydırarak veya sanal gerçeklik gözlükleriyle 'VR modunda' telefonunuzu kullanarak bir deneyime dönüştürebilirsiniz. 'RTVE VR 360', the experience of watching the best of the Gala and the red carpet from the front row and from all angles, and also invites you to board the Spanish Navy's training ship Elcano to discover what the daily life of the midshipmen is like. RTVE VR 360, Goya ödüllerinin en iyi kısmını ve kırmızı halıdan ön sıradan ve tüm açılardan izleme deneyimini sunuyor ve ayrıca İspanyol Donanması'nın eğitim gemisi Elcano'ya binmeye ve midshipmen'lerin günlük hayatının nasıl olduğunu keşfetmeye davet ediyor. 'Escena 360' kapsamında, İspanya'da tiyatro ve dans sanatlarının en büyük transmedya deneyiminde, Teatro Real'in Korosu veya Orkestrası'nın bir provasının tanığı olmayı seçebilir, "Alento" balesinin tadını çıkarabilir veya tiyatro oyunlarının oyuncuları ile aynı sahneyi paylaşabiliriz. 'Escena 360' çerçevesinde, İspanya'da tiyatro ve dans sanatlarının en büyük transmedya deneyiminde, Teatro Real'in Korosu veya Orkestrası'nın bir provasının tanığı olmayı seçebilir, "Alento" balesinin tadını çıkarabilir veya tiyatro oyunlarının oyuncuları ile aynı sahneyi paylaşabilirsiniz.

Dentro de 'Escena 360', la mayor experiencia transmedia sobre montajes de artes escénicas en España de teatro y danza, podemos escoger ser testigos de un ensayo del Coro o la Orquesta del Teatro Real, 'Escena 360' çerçevesinde, İspanya'da tiyatro ve dans sanatlarının en büyük transmedya deneyiminde, Teatro Real'in Korosu veya Orkestrası'nın bir provasının tanığı olmayı seçebilirsiniz. disfrutar del ballet "Alento" o compartir escenario con los actores de las obras de teatro "Cyrano de Bergerac", "La Cocina" o "Misántropo". 'Alento' balesinin tadını çıkarabilir veya tiyatro oyunlarının oyuncuları ile aynı sahneyi paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.