below header
QR Kod
RTVE Play

RTVE Play

7.1.5 geliştirici RTVE Medios Interactivos
(0 İncelemeler) Mart 29, 2024
RTVE Play RTVE Play RTVE Play RTVE Play RTVE Play RTVE Play

En Son Versiyon

Versiyon
7.1.5
Güncelle
Mart 29, 2024
Geliştirici
RTVE Medios Interactivos
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
rtve.tablet.android
Şimdi İndir

RTVE Play Hakkında Daha Fazla

En RTVE Play tendrás a tu disposición, además de programas exclusivos, todo el contenido disponible en RTVE en directo* y bajo demanda. Accede a tus programas, series, documentales y películas favoritos desde tu dispositivo móvil.

RTVE Play, RTVE'nin tüm içeriğine erişim sağlayan bir uygulamadır. Bu içerikler on-demand ve canlı olarak sunulur ve içerisinde La 1, La 2, Teledeporte, Playz ve Canal 24 horas gibi kanallar yer alır. Uygulama, televizyon programları, futbol, basketbol, tenis, tartışma programları ve güncel olaylar gibi çeşitli içerikleri canlı olarak sunmaktadır.

Favori içeriklerinizi kaydedebilir ve daha sonra izlemek üzere saklayabilirsiniz. Ayrıca, izlemeye kaldığınız yerden devam etmeniz de mümkündür. İster bir içeriği yarıda bırakın, isterseniz de internet bağlantısı olmadan izleyin, uygulama size istediğiniz içeriği indirme seçeneği sunar.

Uygulama üzerinden, televizyonunuzda daha büyük ekranda izlemek istediğiniz içerikleri gönderebilirsiniz. Ayrıca, kişiselleştirilmiş öneriler alabilir ve yeni programlar ve filmler keşfedebilirsiniz. MasterChef, Telediario, Servir y Proteger, Dos vidas, Saber y Ganar, La2'nin belgeselleri, Cachitos de Hierro y Cromo, Órbita Laika, en iyi İspanyol filmleri, Gen Playz ve TVE'nin tarihi arşivinden seçilmiş içerikler gibi birçok içerik uygulamada mevcuttur.

Eğer yardıma ihtiyacınız varsa, önerileriniz varsa veya bizimle iletişime geçmek istiyorsanız, bize play@rtve.es adresinden yazabilirsiniz.

*Canlı yayınlar, bazı lisans kısıtlamalarından dolayı kısmi kesintilere uğrayabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.