header
QR Kod
Royal Match

Royal Match

20539 geliştirici Dream Games, Ltd.
(0 İncelemeler) Mart 31, 2024
Royal Match Royal Match Royal Match Royal Match Royal Match Royal Match

En Son Versiyon

Versiyon
20539
Güncelle
Mart 31, 2024
Geliştirici
Dream Games, Ltd.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dreamgames.royalmatch
Şimdi İndir

Royal Match Hakkında Daha Fazla

YEPYENİ BİR MACERAYA HOŞ GELDİN! RENKLERİ KAYDIR, BULMACALARI ÇÖZ, KALEYİ DEKORE ET VE ALTIN KAZAN. Kraliyet Kalesi, tonlarca eğlence ve zorlu 3'lü eşleştirme bulmacaları içeriyor! Tahtayı temizleyip bulmacayı tamamlamak için 3 tane renkli nesneyi bir araya getir! Royal Match eğlence dolu, oynaması ücretsiz bir oyun! Hemen oyna!

Royal Match, oyunculara Kral Robert'in kaleyi dekore etme görevinde yardım etme fırsatı sunan bir mobil bulmaca oyunudur. Oyuncular, her 3'lü eşleştirme bölümünden sonra hemen başka bir harika bölüme geçmek için acele etmemeleri gerektiğini vurgulayarak kralın kalesine bir uğra çağırılır. Hikayeyi sürdürmek için Kraliyet Kalesi'ndeki odaları tamamlamalı ve altın kazanmalıdırlar. Ayrıca, tarz bir ev yaratmak, bonuslar ve ekstra takviyeler kazanmak için de odaları tamamlamaları gerekmektedir.

Birçok eğlenceli bulmacanın yer aldığı oyunda ücretsiz altın, eşsiz ödüller, şaşırtıcı görevler, harika alanlar ve süper havalı eşleştirmeler bulunmaktadır. Üstün 3'lü eşleştirme oyunu, hem usta hem de yeni oyuncular için tasarlanmıştır ve oyunculara benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Bonus bölümlerde oyuncular, yığınla altın ve özel hazineler toplayabilir ve güçlü takviyeleri kullanabilirler. Ancak kuşlar, kutular, iksirler, dolaplar, elmaslar, büyülü şapkalar, altın kasaları ve gizemli posta kutuları gibi engellerle karşılaşabilirler. Bu engelleri aşmak için oyuncuların dikkatli olmaları ve güçlendiricileri doğru zamanlarda kullanmaları gerekir.

Oyuncular, Kral Robert'ın evindeki yeni odaları, kraliyet salonlarını, görkemli bahçeleri ve daha birçok heyecan verici alanı keşfedebilirler. Bu alanları dekore ederek kralın odası, mutfağı, bahçesi, garajı ve diğer birçok harika odanın kilidini açabilirler. Ayrıca, oyuncular Facebook'ta arkadaşlarına meydan okuyabilir ve sıralamada üst sıralara tırmanabilirler.

Oyuncular, harika güçlendiriciler yaparak engelleri aşmalı ve eğlenceli ve zorlu bölümleri geçmelidirler. 3'lü eşleştirme bölümlerini tamamlayarak harika alanların kilidini açmaya devam edebilirler. Royal Match, reklamsız bir oyun deneyimi sunarken internet bağlantısına da ihtiyaç duymaz. Bu nedenle, oyuncular sınırsız eğlenceye kaydırmaya hemen başlayabilirler.

Eğer oyuncuların yardıma ihtiyacı varsa, Royal Match uygulamasında bulunan destek sayfasını ziyaret etmeleri veya contact@dreamgames.com adresine e-posta göndermeleri yeterlidir. Bu sayede, oyuncuların soruları yanıtlanabilir ve sorunları çözülebilir. Oyuncular, bu eğlenceli ve bağımlılık yaratan bulmaca oyununa hemen katılarak keyifli vakit geçirebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.