header
QR Kod
Rosetta Stone ile Dil Öğren

Rosetta Stone ile Dil Öğren

8.24.1 geliştirici Rosetta Stone Ltd
(0 İncelemeler) Mayıs 15, 2024
Rosetta Stone ile Dil Öğren Rosetta Stone ile Dil Öğren Rosetta Stone ile Dil Öğren Rosetta Stone ile Dil Öğren Rosetta Stone ile Dil Öğren Rosetta Stone ile Dil Öğren

En Son Versiyon

Versiyon
8.24.1
Güncelle
Mayıs 15, 2024
Geliştirici
Rosetta Stone Ltd
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
air.com.rosettastone.mobile.CoursePlayer
Şimdi İndir

Rosetta Stone ile Dil Öğren Hakkında Daha Fazla

Rosetta Stone ile ispatlanmış yöntemimizi kullanarak yeni bir dil konuşmayı öğrenin.

Rosetta Stone, ödüllü mobil bir uygulamadır ve patentli TruAccent konuşma teknolojisi ile desteklenen ispatlanmış bir yöntem sayesinde etkili bir şekilde yeni bir dil öğrenmenizi sağlar. Bu uygulama, Mashable ve TechCrunch gibi tanınmış platformlar tarafından da övgü almıştır.

Rosetta Stone'un Dinamik Immersion yöntemi sayesinde, kullanıcılar yalnızca yeni dilde görüp, duyup, konuşup ve okuyarak dili öğrenirler. Böylece günlük yaşamda kullanabilecekleri kelimeler ve ifadeler öğrenirler ve gerçek dünya sohbetlerine hazır hale gelirler.

Uygulama, 24 dil arasından seçim yapma imkanı sunar. İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Japonca ve diğer birçok dil arasından kullanıcılar tercihlerine uygun olanı seçebilirler.

Rosetta Stone'un mini dersleri, kullanıcıların yoğun ve gündelik hayatlarına uygun şekilde tasarlanmıştır ve adım adım ilerlemelerini sağlar. Böylece kullanıcılar kısa sürede dil öğrenmeye başlarlar.

Uygulama, kullanıcıların telaffuzlarını geliştirmelerine de yardımcı olur. Patentli TruAccent konuşma teknolojisi, kullanıcıların telaffuz ve aksanlarını hassas bir şekilde ayarlamalarına olanak tanır.

Kişiselleştirilmiş öğrenim planı sayesinde kullanıcılar, kendi öğrenme hızlarını belirleyebilir ve hedeflerine uygun bir öğrenim planı seçebilirler. Örneğin, iş yerinde iletişim, seyahate hazırlık veya yabancı arkadaşlarla daha akıcı konuşma gibi hedefler belirlenebilir.

Uygulama ayrıca çevrimdışı kullanım imkanı da sunar. Kullanıcılar, dersleri indirerek ve internet bağlantısına ihtiyaç duymadan derslerine devam edebilirler.

Rosetta Stone, 2019'da PCMag Editor's Choice, Tabby Ödülü ve En İyi Mobil Uygulama Ödülleri'nde En İyi Tasarım ve En İyi Uygulama ödüllerini kazanmıştır.

Uygulamayı kullanmak için 3 aylık, 12 aylık veya sınırsız süreli abonelik seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Abonelik detaylarına göre, tüm 24 dilin erişilebilir olduğu tek bir abonelik sunulmaktadır.

Kurumsal müşteriler için de Rosetta Stone kullanımı mevcuttur. Ancak, kurumsal kullanıcılar için bazı özellikler değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için kullanıcılar http://support.rosettastone.com adresini ziyaret edebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.