header
QR Kod
ROMEO | Gey buluşma uygulaması

ROMEO | Gey buluşma uygulaması

3.31.0 geliştirici ROMEO B.V.
(0 İncelemeler) Mayıs 10, 2024
ROMEO | Gey buluşma uygulaması ROMEO | Gey buluşma uygulaması ROMEO | Gey buluşma uygulaması ROMEO | Gey buluşma uygulaması ROMEO | Gey buluşma uygulaması ROMEO | Gey buluşma uygulaması

En Son Versiyon

Versiyon
3.31.0
Güncelle
Mayıs 10, 2024
Geliştirici
ROMEO B.V.
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.planetromeo.android.app
Şimdi İndir

ROMEO | Gey buluşma uygulaması Hakkında Daha Fazla

Uzun bir metinle vaktinizi almayalım; samimi bir dille kim olduğumuzu anlatalım 😉
bu kadar kolay olmamıştı!

ROMEO, flört uygulamasıdır ve ücretsiz olarak kullanıcılara ateşli buluşmalar sunar. Sinir bozucu reklamlar olmadan ücretsiz olarak kullanılabilir. Topluluğumuz bizi özel kılar ve kullanıcılarımız gerçek buluşmalar için kaliteli bağlantılar arar. Üssümüz liberal Amsterdam ve Berlin'de bulunmaktadır ve 20 yılı aşkın bir süredir aynı ruhla liderlik ediyoruz. ROMEO, yakındaki ve dünyanın dört bir yanındaki gey, trans ve eşcinsel insanlarla sohbet etmenize yardımcı olur. Profil oluşturabilir ve birkaç dakika içinde sohbete ve görüntülü aramaya başlayabilirsiniz.

ROMEO uygulaması, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 10 özellik sunar. Bu özelliklerin arasında çevrimiçi Romeoları arama, sınırsız ücretsiz sohbet ve görüntülü arama, profilinizi özelleştirme ve arama seçeneklerine erişim bulunur. Ayrıca bölgenizde yeni insanlar keşfedebilir, kısa süre önce çevrim içi olan kişileri görebilir ve gerçek GPS konumunuzu gizleyebilirsiniz. Ayrıca, seyahat özelliği sayesinde dünyanın başka yerlerindeki profilleri keşfedebilir ve özel fotoğraflarınızı sınırlı bir süre için paylaşabilirsiniz.

ROMEO PLUS'u yükselterek daha fazla özellikten yararlanabilirsiniz. Bu özelliklerin arasında profil ziyaretlerinin gizlenmesi, "çevrim dışı" görünme seçeneği, sınırsız gezinti, profil kaydetme ve fotoğraf yükleme bulunur. Ayrıca, son 7 günkü ziyaretçilerinizi görebilir, özel fotoğraflarınızı QuickShare ile paylaşabilir ve seyahat edeceğiniz yerde 2 hafta önceden görünmeye başlayabilirsiniz.

ROMEO, 3 milyondan fazla gey, biseksüel, trans ve queer insanla dünya çapındaki en büyük tanışma platformlarından biridir. ROMEO, topluluğun kısa süreli kaçamaklardan daha fazlasını temsil ettiğini ve ciddi ilişki ve arkadaşlıklar için de kullanılabileceğini gösterir. ROMEO, büyük şirketlere ve reklam gelirlerine bağımlı değildir, bu yüzden yalnızca kullanıcıların ve topluluğun ihtiyaçlarına odaklanabilir. ROMEO, 2001 yılından bu yana çevrimiçi olarak faaliyet göstermekte ve gey flört uygulaması geliştirme konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir.

ROMEO, dünyanın en heyecan verici flört uygulamalarından ve sosyal iletişim ağlarından biridir. Çeşitliliği kucaklar ve Gökkuşağı ailemize destek olur. ROMEO, 18 yaş ve üstü kullanıcılar için tasarlanmıştır ve ROMEO web sitesi versiyonu da mevcuttur. ROMEO uygulamas

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.