header
QR Kod
Rmbr Artworks: Art Quiz

Rmbr Artworks: Art Quiz

4.1.52 geliştirici Revercode
(0 İncelemeler) Mayıs 21, 2024
Rmbr Artworks: Art Quiz Rmbr Artworks: Art Quiz Rmbr Artworks: Art Quiz Rmbr Artworks: Art Quiz

En Son Versiyon

Versiyon
4.1.52
Güncelle
Mayıs 21, 2024
Geliştirici
Revercode
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.werhal.rmbrart
Şimdi İndir

Rmbr Artworks: Art Quiz Hakkında Daha Fazla

The ultimate art quiz and the world's most efficient art memory training game. The only one you'll need to become an art expert!

Bu sanat testi ve bilgi uygulaması, kendinizi güzel sanatlar dünyasına dalmak ve hafızanızı ve sanat bilginizi geliştirmek için mükemmel bir yoldur. Sonsuz test ve bilgi olasılıklarıyla, kendinizi test etmek ve sanat tarihi hakkında daha fazla öğrenmek için hiçbir zaman yollar tükenmeyecek. Şimdi indirin ve sanat eğitim yolculuğunuza bugün başlayın!

🖼 En ünlü ve simgesel resimlerle başlayın ve daha az bilinen şaheserlere doğru ilerleyin. Resim ne kadar ünlü olursa, onu o kadar çabuk hatırlayacaksınız.

🖼 Geniş koleksiyonumuzda, sanat bilgisi için sonsuz fırsatlar sağlayan geniş bir sanatçı yelpazesinden beş yüzden fazla ünlü eser bulunmaktadır.

🖼 Verimli öğrenme sistemimiz, önceki cevaplarınızı analiz ederek bilgilerinizi korumanıza ve puanlarınızı iyileştirmenize yardımcı olur. Mükemmel bir hafıza eğitim aracıdır.

🖼 Sanat testi ve bilgi oyununu internet bağlantısı gerektirmeden dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde çevrimdışı olarak oynayın.

🖼 Bonus oyun setlerimizle Fransa, İspanya, Rusya ve Almanya'dan sanat eserleriyle vizyonunuzu genişletin.

🖼 Kompakt bir ekran üzerinde görüntülemek için mükemmel olan Yakınlaştırma görüntü özelliğimizle her resmin ayrıntılarına yakından bakın.

🖼 "resim sanatçısını tahmin et" kurallarıyla oynarken sanatçı tanıma becerilerinizi test edin.

Uygulamamızda kullanılan resimleri yaratan sanatçıların kısmi listesi: Caravaggio, Raphael, Johannes Vermeer, Leonardo da Vinci, Pieter Bruegel the Elder, Vincent van Gogh, Diego Velázquez, Rembrandt, Francisco Goya, Édouard Manet, Pierre-Auguste Renoir, Titian, Sandro Botticelli, Jacques-Louis David, Hieronymus Bosch, Gustav Klimt, Caspar David Friedrich, Jean Auguste Dominique Ingres, Gustave Courbet, Claude Monet, Michelangelo, Paul Gauguin, Eugène Delacroix, Jan van Eyck, Kazimir Malevich, El Greco, Peter Paul Rubens, Piero della Francesca, Edvard Munch, Ilya Repin, Jean-Léon Gérôme, Jan Matejko, Georges Seurat, Hans Holbein, Jean-Honoré Fragonard, William-Adolphe Bouguereau, Joseph Wright of Derby, Henri Rousseau, Albrecht Dürer, Rogier van der Weyden, Piet Mondrian, James Abbott McNeill Whistler, John Everett Millais, Thomas Gainsborough, Paolo Veronese, John Singer Sargent, J. M. W. Turner, Jean-François Millet, Edgar Degas, Giorgione, Masaccio, Andrea Mantegna, Gustave Caillebotte, Thomas Eakins, Tintoretto, Paul Delaroche, William Etty, Ivan Kramskoi, Domenico Ghirlandaio, Antonello da Messina, Carl Spitzweg, Mikhail Vrubel, Vasily Surikov.

Bu arada, uygulama simgemizde kullanılan resmi kimin yarattığını biliyor musunuz?

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.