header
QR Kod
Rise of Kingdoms: Lost Crusade

Rise of Kingdoms: Lost Crusade

1.0.81.13 geliştirici LilithGames
(0 İncelemeler) Mayıs 02, 2024
Rise of Kingdoms: Lost Crusade Rise of Kingdoms: Lost Crusade Rise of Kingdoms: Lost Crusade Rise of Kingdoms: Lost Crusade Rise of Kingdoms: Lost Crusade Rise of Kingdoms: Lost Crusade

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.81.13
Güncelle
Mayıs 02, 2024
Geliştirici
LilithGames
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.lilithgame.roc.gp
Şimdi İndir

Rise of Kingdoms: Lost Crusade Hakkında Daha Fazla

Yunanistan ile Fetihler Yaparak Yükselişe Geç
/

Rise of Kingdoms, tarihsel bir strateji oyunudur ve Yunanistan'ın da dahil olduğu 14 farklı medeniyeti seçebilir ve kendi imparatorluğunuzu kurabilirsiniz. Oyunda gerçek zamanlı savaşlar yapabilir, tarihi komutanları çağırabilir ve keşiflerde bulunabilirsiniz. Oyunda sonsuz yakınlaştırma özelliği ve sınırsız kıta hareketleri gibi özellikler bulunmaktadır.

Yunanistan'ın efsanevi filozoflarının, savaşçılarının ve şairlerinin memleketi olan Antik Yunan dünyası, oyunculara zengin bir kaynak ve fikir birliği sunmaktadır. Yunan medeniyetini seçerek yönetim becerilerini gösterebilir ve Pirus, Perikles ve Büyük İskender gibi büyük komutanlarla birlikte savaşarak Ege Denizi'ni fethedebilirsiniz.

Oyunda gerçek zamanlı savaşlar yapabilir ve haritada istediğiniz zaman bir savaşa katılabilir veya savaştan ayrılabilirsiniz. Bu, oyunculara gerçek zamanlı strateji oynama imkanı sunmaktadır. Ayrıca, mobil ortamda daha önce hiç görülmemiş olan sonsuz yakınlaştırma özelliği, oyuncuların dünya görünümünü değiştirmelerine ve bağımsız şehirler veya barbar ileri karakolları arasında serbestçe geçiş yapmalarına olanak tanımaktadır.

Oyunda ayrıca, tarihi komutanları çağırabilir ve onları savaşlara göndererek düzeylerini yükseltebilirsiniz. Ayrıca, oyuncular gizemli toprakları keşfedebilir ve içindeki hazineyi ortaya çıkarmak için casuslar gönderebilirler. Oyunda sınırsız stratejik olasılıklar sunan sınırsız kıta hareketleri özelliği de bulunmaktadır.

Rise of Kingdoms, çarpıcı grafikleri ve 3 boyutlu karakter modelleri ile oyunculara görsel bir deneyim sunmaktadır. Ayrıca, birlik sistemi, krallık ilerlemesi ve medeniyete özgü şehirler gibi diğer özellikler de oyunda bulunmaktadır. Oyunun Facebook sayfasından takip ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.