header
QR Kod
Rise of Clans:Island War

Rise of Clans:Island War

2.4.0 geliştirici Leyoo Games
(0 İncelemeler) Mayıs 12, 2024
Rise of Clans:Island War Rise of Clans:Island War Rise of Clans:Island War Rise of Clans:Island War Rise of Clans:Island War Rise of Clans:Island War

En Son Versiyon

Versiyon
2.4.0
Güncelle
Mayıs 12, 2024
Geliştirici
Leyoo Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.leme.wtc
Şimdi İndir

Rise of Clans:Island War Hakkında Daha Fazla

Kaosun ve medeniyetin doğduğu sayısız ada denizin dört bir yanına dağılmış durumda. Bu adalarda kabileler arasında kaynaklar, zenginlik ve hayatta kalmak için yaşanan çatışmaların sonu gelmiyor. Sonsuz çatışmaların yaşandığı ama fırsatlarla dolu bu çağ sessizce geldi. Yeni gelen biri olarak, tüm kabileleri fetheden büyük şef olmak için cesaretiniz var mı? Hadi birlikte tanık olalım!

Rise of Clans, oyunculara ejderhaların yanında bilinmeyen bir dünyayı keşfetme fırsatı sunan bir mobil oyundur. Oyuncular, ejderhaların refakat ettiği bir kabileyi birlikte oluşturarak adalara doğru yepyeni bir maceraya atılırlar.

Oyunda, yıldızlarla dolu adalarda, zalim sirenler, kurnaz düşmanlar ve krizlerle dolu bir denizde hayatta kalmayı başarmak için kabilelerini liderlik etmelidirler. Ada kabilleri arasında en güçlü olanın kazanacağı bir kabile yarışması da oyuncuları beklemektedir.

Oyuncular, kabilelerine liderlik ederek hem çiftçilik yapabilir hem de yağma yapabilirler. Kabile yarışmasında öne çıkmak için akıllı kararlar almalı ve kabilelerini en güçlü hale getirmelidirler.

Uçurum birdenbire iner ve cehennemin iblis kralının figürü ortaya çıkar. Oyuncular, dünyayı Abyss'in istilasından kurtarmak için bu şeytani düşmanla savaşmak zorundadırlar.

Kabile sunağı, hasat için dua edilecek önemli bir ritüeldir. Ancak diğer kabileler de bu ritüeli dikkatle izlemektedir. Oyuncular, kabilelerine liderlik ederek savaşçılarını korumalı ve ritüeli başarıyla tamamlamalıdırlar.

Oyuncular, kabile seferinde kendi kabilesinin savaşçılarına liderlik ederek düşman krallıklarına meydan okuyabilirler. Binlerce kabileyi ele geçirerek kabilenin prestijini tüm dünyada yankılandırabilirler.

Bu heyecan verici oyunun küresel oyuncu topluluğuna katılmak için Facebook, Instagram, YouTube ve Discord gibi sosyal medya platformlarından oyuncularla bağlantı kurabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, oyun içi yardım merkezi aracılığıyla müşteri hizmetleri sistemine geri bildirim gönderebilirsiniz. Oyunun gizlilik politikası ve hizmet politikası hakkında daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.