below header
QR Kod
Rhythm Hive

Rhythm Hive

6.7.0 geliştirici HYBE IM Co., Ltd.
(0 İncelemeler) Mart 15, 2024
Rhythm Hive Rhythm Hive Rhythm Hive Rhythm Hive Rhythm Hive Rhythm Hive

En Son Versiyon

Versiyon
6.7.0
Güncelle
Mart 15, 2024
Geliştirici
HYBE IM Co., Ltd.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.superb.rhv
Şimdi İndir

Rhythm Hive Hakkında Daha Fazla

HYBE Official Rhythm Game Rhythm Hive

Rhythm Hive, bir ritm oyununda BTS, TOMORROW X TOGETHER, ENHYPEN, SEVENTEEN, LE SSERAFIM, NewJeans gibi sanatçıların müziklerini dinleme fırsatı sunuyor! Sanatçıların şarkılarının tam veya kısa versiyonlarının keyfini çıkarın! Bir haber daha! Hatta solo ve birim şarkılarını bile çalabilirsiniz! "Take Two", "Seven", "Sugar Rush Ride", "Bite Me", "Super", "UNFORGIVEN", "Super Shy" gibi en yeni şarkıları ve mevcut şarkıların farklı versiyonlarını deneyin!

Sanatçının Tüm Fotoğraf Kartlarını Koleksiyon Kitabından kontrol edin ve toplayın! Sanatçının çeşitli temalarını görebilir ve görevler aracılığıyla istediğiniz Sanatçının kartlarını toplayabilirsiniz!

Rhythm Hive'de bulabileceğiniz Ses ve Mesaj Kartları ve hiçbir yerde görmediğiniz dinamik Canlı Kartlar! Sanatçıların kendi ses ve mesajlarını içeren kartları ve UR Dereceli Kartlarda onların hareketlerini görebilirsiniz!

Sanatçıların Kartları ile debutlarından şimdiye kadar farklı formlarını kontrol edin! Kartları toplayıp geliştirirseniz ne olur?! Rhythm Hive'in özel Selfie Kartlarıyla Sanatçıların çeşitli formlarını görebilirsiniz!

Sanatçılarla kendi Günlüğünüzü oluşturun! Çeşitli çıkartmalar kullanmayı denediniz mi? Sanatçıların albüm kapaklarından ve sevimli ve havalı anlarından oluşan bir günlük teması oluşturun ve onları çıkartmalarla süsleyin!

Yeni kullanıcılar için özel görevler ve rehberler! İlk kez giriş yapan Hiverlar için yeni görevler ve rehberler! Oyunu öğrenin, ödüller kazanın! Eğlenceli bir şekilde oynayın!

Weverse kullanıcılarına özel ödüller! Weverse hesabınızla (BTS, TOMORROW X TOGETHER, ENHYPEN, SEVENTEEN, LE SSERAFIM ve/veya NewJeans olsun) bağlantı kurarak özel ödüller kazanın!

[Akıllı Telefon Uygulaması Erişim İzin Bildirimi]

Rhythm Hive, hizmetlerini sunmak için aşağıdakilere erişim gerektirir.

[İsteğe Bağlı] - Depolama (Fotoğraflar/Medya/Dosyalar): Fotoğraf çekerken görüntüleri kaydetmek için gereklidir. - Bildirimler: Oyun uygulamasından güncellemeler ve PUSH bildirimleri almak için gereklidir. *İsteğe bağlı erişim izinlerine izin vermemeyi seçmek hala uygulamayı kullanmanıza izin verecektir.

[Erişim İzinini İptal Etme Yöntemi] - Android 6.0 ve üstü: Ayarlar > Uygulamalar > İzin kategorisini seçin > İzin listesi > İzin ver veya izin verme. - 6.0 ve altı Android sürümleri: İzinleri reddetmek için OS'yi yükseltin veya uygulamayı silin. *Uygulama tarafından bireysel izinler

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.