header
QR Kod
RepubliK・Social Media Platform

RepubliK・Social Media Platform

6.20.1 geliştirici RepubliK
(0 İncelemeler) Nisan 09, 2024
RepubliK・Social Media Platform RepubliK・Social Media Platform RepubliK・Social Media Platform RepubliK・Social Media Platform RepubliK・Social Media Platform RepubliK・Social Media Platform

En Son Versiyon

Versiyon
6.20.1
Güncelle
Nisan 09, 2024
Geliştirici
RepubliK
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
gg.republik.app
Şimdi İndir

RepubliK・Social Media Platform Hakkında Daha Fazla

Welcome to the interaction economy, where you earn rewards for interacting online!

Bizce, sosyal medyada kendilerini uygun şekilde tanıtmak için araçları olmayan birçok yetenekli ve potansiyeli keşfedilmemiş insan olduğunu düşünüyoruz. Topluluğumuzda, herhangi bir içerik oluşturucuyla etkileşime girebilir ve onları destekleyebilir, ticari sırlarınızı, fikirlerinizi paylaşabilir veya hatta keyifli bir sohbet edebilirsiniz.

Gücü ve topluluğa destek vermeye geldi. RepubliK'te, içerik oluşturucu veya izleyici olsanız da zamanınız ve dikkatiniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmayı taahhüt ediyoruz. Etkileyici gelirinin çoğu, sosyal medya platformundan ziyade dış marka anlaşmalarından gelir.

Biz şuna inanıyoruz:

BİR ETKİLEYİCİ KAZANDIĞINI TUTMALIDIR Yüksek platform alım oranları ve bölümler bir geçmiş zamanın şeyidir. Aboneliklerinizin %50'sini temel araçların almasının hiçbir nedenini görmüyoruz. RepubliK'te kazandıklarınızı tamamen size bırakıyoruz.

HER KULLANICI ÖDÜL ALMALIDIR Kullanıcılar, platforma katkılarınız için ödüller kazanır - yalnızca içerik oluşturucu olmasanız da, izleyici olmasanız da - zamanınızı içeriğe etkileşimde bulunarak, arkadaşlarınızı yönlendirerek ve favori içerik oluşturucunuzu destekleyerek kazanmanızı sağlar; mevcut sosyal medya platformlarının aksine, zaman ve dikkatlerini ücretsiz olarak alırlar.

Sosyal medya deneyiminizi oyunlaştırdık. RepubliK, XP ve rozetler gibi ödüllerle bir oyun gibi tasarlanmıştır. Ödül sistemimiz, etkileyiciden izleyiciye kadar tüm seviyelerde etkileşimi maksimize eder. Toplulukla ne kadar çok etkileşime girerseniz, sıralamada o kadar yükselecek ve o kadar çok ödül kazanacaksınız.

RepubliK'e katılmak size şunları sağlar:

Oyunlaştırılmış Meydan Okumalar: Bir içerik oluşturucuya keşfedilmek için adil bir şans verin ve topluluk virallik belirlesin. Sosyal medya platformumuzda viral meydan okumalar düzenleyin, yarışın ve sonucu oylayın. RepubliK, içerik oluşturucunun geniş, kısa video meydan okumalarına katılabileceği ve çabaları için ödül kazanabileceği tek platformdur.

İçerik Üretici Sohbetleri: Bir konuşma başlatın ve diğer arkadaşlarınız içerik oluşturucu odaklı içerik üretsin. Forum konularının ve içerik karusellerinin bir karışımı olan Konuşmalar, sosyal medyada etkileşim için yeni, topluluk tabanlı bir yaklaşım sunar ve etkileyici ile izleyici arasında anlamlı bağlantılar oluşturur.

Kurallar Değil Araçlar: İçerik oluşturma, etkileşim ve içerik bulma konusunda size yardımcı olacak geniş bir araç yelpazesi, size en ilginç etkileyiciyi bulmanıza yardımcı olacak bir yapay zeka destekli öneri motor

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.