header
QR Kod
Remotie: remote for Samsung TV

Remotie: remote for Samsung TV

geliştirici KRAFTWERK 9 LTD
(0 İncelemeler) Mayıs 16, 2024
Remotie: remote for Samsung TV Remotie: remote for Samsung TV Remotie: remote for Samsung TV Remotie: remote for Samsung TV Remotie: remote for Samsung TV Remotie: remote for Samsung TV

En Son Versiyon

Güncelle
Mayıs 16, 2024
Geliştirici
KRAFTWERK 9 LTD
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.kraftwerk9.remotie
Şimdi İndir

Remotie: remote for Samsung TV Hakkında Daha Fazla

Remotie Samsung Smart TV'niz ve Smart Blu-ray Oynatıcınız için klavye ve dokunmatik yüzeyli, şık ve işlevsel bir uzaktan kumandadır. Kullanıcı dostudur, kişiselleştirilebilir, çok çeşitli özelliklere ve muhteşem tasarıma sahiptir.

Bu uygulama, Samsung Smart Aygıtlar için tasarlanmış bir uzaktan kumandadır. Bu uygulama, büyük bir dokunmatik yüzeyi sayesinde menülerde ve içerikte dolaşmayı kolaylaştırır ve Android cihazınızı bir oyun kumandasına dönüştürür. Ayrıca yazılım klavyesi sayesinde yazı yazmayı daha kolay ve keyifli hale getirir.

Samsung Smart Aygıtınızın avantajlarının tamamından yararlanın. Bu uygulama sayesinde film ve online videolar izleyebilir, sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınızla iletişim kurabilir ve oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Remotie, size multimedya eğlence dünyasında tam özgürlük sağlayan güvenilir bir asistan görevi görür.

Remotie, gerçekten akıllı bir uzaktan kumandadır. Telefonunuzdan bir arama aldığınızda veya dikkatiniz başka bir yere dağıldığında, TV'ye yeniden bağlanmanıza gerek kalmaz. Devam etmeye karar verdiğinizde, uygulama otomatik olarak bağlantıyı geri yükler.

Bu uygulamanın temel özellikleri arasında Smart TV, Smart BD-ray ve Smart Ev Sineması için tam işlevli bir uzaktan kumanda, büyük dokunmatik yüzey, sesli girişli klavye, otomatik bağlantı ve Wear OS desteği bulunur.

Metin girişi sınırlamaları, yalnızca Samsung klavyesini destekleyen Smart Hub uygulamalarında kullanılabileceğini belirtir. Klavye, TV veya BD-ray ekranınızdaki giriş alanı etkinleştirildiğinde, mobil cihazınızın ekranında otomatik olarak görünür. Ancak, NetFlix ve YouTube gibi bazı hizmetlerin kendi klavyeleri vardır ve bu klavyeler Remotie tarafından desteklenmez.

Yasal uyarıda, bu uygulamanın Samsung Electronics'in resmi bir ürünü olmadığı ve Kraftwerk 9, Inc.'e bağlı bir kuruluş olmadığı belirtilir. Kraftwerk 9, bu uygulama kullanılarak yapılan eylemlerden ve değişikliklerden sorumlu değildir ve bu uygulamayı kullanmakla kullanıcı, bu sorumluluğu üstlenmiş olur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.