header
QR Kod
Remote + LG, Roku, Fire TV

Remote + LG, Roku, Fire TV

1.42 geliştirici 2kit consulting
(0 İncelemeler) Haziran 08, 2024
Remote + LG, Roku, Fire TV Remote + LG, Roku, Fire TV Remote + LG, Roku, Fire TV Remote + LG, Roku, Fire TV Remote + LG, Roku, Fire TV Remote + LG, Roku, Fire TV

En Son Versiyon

Versiyon
1.42
Güncelle
Haziran 08, 2024
Geliştirici
2kit consulting
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
de.twokit.roku.tv.remote.control
Şimdi İndir

Remote + LG, Roku, Fire TV Hakkında Daha Fazla

TV Remote App for Roku, Fire TV, Samsung TV, LG TV, Android TV, Chromecast and VIZIO TV. Control your TV with your phone or tablet
AMAZON, THE AMAZON LOGO, FIRE TV, and the FIRE TV LOGO are trademarks of Amazon, Inc. or its affiliates.

Bıktınız mı kayıp TV uzaktan kumandanızı aramaktan? TV Uzaktan Kumanda Uygulaması, hayatınızı kolaylaştırmak için burada. Kaybolan uzaktan kumandalarla vedalaşın ve akıllı TV'nizi akıllı telefonunuz veya tabletinizde birkaç dokunuşla kontrol etmenin kolaylığını yaşayın.

Uygulama Özellikleri:

✓ Telefonunuz veya tabletinizle TV'nizi uzaktan kumanda edin ✓ Temiz, Hızlı ve Basit ✓ Abonelik yok ✓ Uygulama içinden Roku, Fire TV veya Smart TV Kanallarınızı açın ✓ Filmler ve Kanallar için arama yapın ✓ Roku, Fire TV, Samsung TV, LG TV, Android TV ve Chromecast ile çalışır ✓ Ses kontrolü ve güç düğmesi (Sadece TV'ler için)

Uyumlu Olduğu Cihazlar:

✓ Samsung TV: Samsung, Akai, Bauhn, Linsar, Tempo, RCA, Vispera, HKC, Sunny, Axen, Atmaca tarafından üretilen Tizen OS dahili TV'ler. Ayrıca C-Series 2010, D-Series 2011, E-Series 2012, F-Series 2013, H-Series 2014 ve J-Series 2015 gibi eski Samsung TV'ler de desteklenmektedir. ✓ LG TV: LG, Akai, Bauhn, EKO, Seiki, Stream System, Konka, Aiwa ve Hyundai tarafından üretilen webOS Hub dahili TV'ler. Netcast ile eski LG TV'ler de desteklenmektedir. Bunlar arasında V-Series 2011, W/M/S Series 2012, A/N Series 2013 ve B/C Series 2014 yer alır. ✓ Roku: Roku Stick, Roku Express, Roku Premiere & Ultra, Roku Streambar ve TCL, Hisense, Sharp, Insignia, Hitachi, Philips, Element, JVC, Hisense, RCA tarafından üretilen TV'ler. ✓ Fire TV: Amazon, Element, Insignia, Toshiba, JVC, Grundig, Onida, ok tarafından üretilen Fire TV içeren TV'ler. Fire TV Box, Fire TV Cube, Fire TV Soundbar, Echo Show 15 de desteklenmektedir. ✓ Chromecast + Android TV: Google, Sony, TCL, Philips, Hisense, Panasonic, Polaroid, Sharp, Blaupunkt, Grundig, Bauhn, EKO, Falcon, Kogan, Konka, JVC, Linsar, RCA tarafından üretilen TV'ler ve Google tarafından üretilen Chromecast, Chromecast ve Google TV ile desteklenmektedir. ✓ VIZIO TV: HD, 4K, Quantum, Quantum Pro, D-Series, V-Series, M-Series, P-Series ve OLED TV.

Destek veya geri bildirim için lütfen info@tv-remote.app adresinden bize ulaşın.

Bu uygulama, tüm platformlarda ve cihazlarda 100.000.000'den fazla indirme ile dünyanın en çok indirilen video yayını uygulaması olan Video & TV Cast'ın geliştiricileri tarafından sunulmaktadır.

UYARI:

Bu uygulama Roku veya burada adı geçen herhangi bir ticari marka ile ilişkili değildir. ROKU, ROKU Logosu, STREAMING STICK, ROKU TV, ROKU POWERED, ROKU POWERED Logosu, ROKU READY, ROKU READY Logosu, "STOP DREAMING. START STREAMING.", "HAPPY STREAMING", "THERE'S A TON OF ENTERTAINMENT IN THIS LITTLE BOX," ve "NOW THIS IS TV" Roku, Inc. tarafından ABD ve diğer ülkelerde ticari marka ve/veya tescilli ticari markalardır.

Bu uygulama

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.