header
QR Kod
Remote for Kodi / XBMC

Remote for Kodi / XBMC

5.0.0 geliştirici Music Pump
(0 İncelemeler) Mayıs 25, 2024
Remote for Kodi / XBMC Remote for Kodi / XBMC Remote for Kodi / XBMC Remote for Kodi / XBMC Remote for Kodi / XBMC Remote for Kodi / XBMC

En Son Versiyon

Versiyon
5.0.0
Güncelle
Mayıs 25, 2024
Geliştirici
Music Pump
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ch.berard.xbmcremotebeta
Şimdi İndir

Remote for Kodi / XBMC Hakkında Daha Fazla

Music Pump is a beautiful and feature rich Kodi Remote which has been optimized for phones and tablets. You can fully control your Kodi Media Center and stream media from / to Kodi.

XBMC / Kodi, Eden, Frodo, Gotham, Helix, Isengard, Jarvis ve Krypton sürümleri desteklenmektedir. Bu uygulama, Kodi kütüphanenize telefonunuzdan erişmenizi sağlar. Ayrıca oynatma listelerinize, dosya kaynaklarınıza ve eklentilerinize de telefonunuzdan göz atabilirsiniz. Ancak bazı kısıtlamalar nedeniyle tüm eklentilerinize telefonunuzdan erişilemeyebilir. Bunun yanı sıra, bu uygulama sayesinde Kodi'den müzikleri, cihazınıza, bluetooth hoparlörlere veya chromecast dongle'a akıtabilirsiniz. Filmler ve TV şovları da bu şekilde cihazınıza aktarılabilir. Ancak bu özellikler için uygulamanın kilidini açmanız gerekmektedir.

Ayrıca, uygulamada yer alan diğer özellikler arasında altyazı ve ses parçalarını seçme, altyazıları indirme, müzik veritabanını önbelleğe alma, video dosyalarına kaldığınız yerden devam etme, izlenen videoları gizleme/gösterme, filmleri ve TV şovlarını izlenmiş/izlenmemiş olarak işaretleme, kilitleme ekranı desteği, kulaklık uzaktan kumanda desteği, müzik derecelendirme desteği, sanal klavye, Raspberry Pi desteği ve özelleştirilebilir uzaktan kumanda düğmeleri sayılabilir.

Bazı gelişmiş özelliklerin kullanılabilmesi için uygulamanın kilidini açmanız gerekmektedir. Bu nedenle, Kodi'de "Sistem -> Ayarlar -> Hizmetler" bölümünden bazı ayarları etkinleştirmeniz gerekmektedir. Ayrıca, uygulamanın kullanımı hakkında sorularınız varsa veya bir sorunla karşılaşırsanız, Kodi forumundaki konuyu veya e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Uygulamada kullanılan tüm küçük resimler (film afişleri, TV şovları, albümler vb.) tamamen hayalidir. Ekran görüntülerinde kullanılan görüntüler, Creative Commons CC0 altında telif hakkı bulunmayan resimler sağlayan pixabay.com'dan indirilmiştir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.