header
QR Kod
Remote for Apple TV

Remote for Apple TV

1.293.0.0.30.1 geliştirici Flugzeug
(0 İncelemeler) Haziran 05, 2024
Remote for Apple TV Remote for Apple TV Remote for Apple TV Remote for Apple TV Remote for Apple TV Remote for Apple TV

En Son Versiyon

Versiyon
1.293.0.0.30.1
Güncelle
Haziran 05, 2024
Geliştirici
Flugzeug
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.flugzeug.appletvremote
Şimdi İndir

Remote for Apple TV Hakkında Daha Fazla

Transform your Android device into a powerful remote control for your Apple TV. Our app, 'Remote for Apple TV,' offers a seamless and intuitive experience, allowing you to navigate, browse, and control your Apple TV with ease.

"Remote for Apple TV" is bir uygulama that provides a more user-friendly experience for Apple TV kullanıcılar. Uygulamada, kullanıcılar yalnızca birkaç parmak hareketiyle, dokunarak veya kaydırarak Apple TV içeriğine kolayca göz atabilirler. Aynı zamanda, Android cihazınızın klavyesini kullanarak Apple TV'de yazı yazabilir ve arama yapabilirsiniz. Bu, kullanıcıların içerik arama ve giriş yapma sürecini kolaylaştırır.

"Remote for Apple TV" ayrıca, favori uygulamalarınıza, gösterilerinize ve ayarlarınıza tek dokunuşla erişmenizi sağlayan hızlı kısayol tuşlarına sahiptir. Bu, kullanıcıların en sık kullandıkları içeriklere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlar.

Uygulama, Siri entegrasyonunu kullanarak sesli komutlarla Apple TV'nizi arama ve kontrol etme imkanı sunar. Bu, kullanıcıların daha kolay ve hızlı bir şekilde içerik aramasını sağlar. Ayrıca, kullanıcılar seste kontrol özelliğini özelleştirerek, ses ve oynatma gibi sık kullanılan işlemler için jestleri değiştirebilirler.

"Remote for Apple TV"nin kurulumu oldukça basittir ve kullanıcılar Android cihazlarını sadece birkaç saniyede Apple TV'ye bağlayabilirler. Uygulama, kullanıcıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde kullanıma başlamasını sağlar.

Geleneksel bir uzaktan kumandanın sınırlamalarına veda edin ve Apple TV deneyiminizi uygulamamızla daha da geliştirin. Film izlerken, oyun oynarken veya içerik ararken "Remote for Apple TV" gücü sizin ellerinize verir.

Lütfen dikkat: Bu uygulama Apple Inc'in resmi bir ürünü değildir ve "Apple TV Remote Control" uygulaması Apple'ın onayladığı bir ürün değildir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.