header
QR Kod
Remote for Android TV

Remote for Android TV

5.0.6 geliştirici Simha Software
(0 İncelemeler) Mart 10, 2024
Remote for Android TV Remote for Android TV Remote for Android TV Remote for Android TV Remote for Android TV Remote for Android TV

En Son Versiyon

Versiyon
5.0.6
Güncelle
Mart 10, 2024
Geliştirici
Simha Software
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
tech.simha.androidtvremote
Şimdi İndir

Remote for Android TV Hakkında Daha Fazla

Android TV için uzaktan kumanda uygulaması, fiziksel bir uzaktan kumanda kullanmak yerine Android Smart TV'nizi kontrol etmenizi sağlar.

Bu uygulama, kullanıcıların TV'lerini sesli komutlar, dahili klavye ve dokunmatik yüzey kullanarak kontrol etmelerine olanak tanır. Android TV OS veya Google TV OS kullanan tüm televizyon markalarıyla uyumludur.

Uygulamanın özellikleri arasında sesli komutlar, dahili klavye, dokunmatik yüzey, hızlı başlatma uygulamaları, ses bilgisi ve fiziksel bir uzaktan kumandayla kontrol etme gibi özellikler yer alır. Ayrıca, son kullanılan uzaktan kumandanızın kaydedilmesi sayesinde hızlı ve kolay erişim sağlanır. Uygulama, yakında daha fazla heyecan verici özelliklerle güncellenecektir.

Uygulamanın kullanılabilmesi için, telefon veya tabletinizi TV cihazınızla aynı WiFi ağına bağlamanız gerekir. Bu sayede uygulama, TV'nizi kontrol etmeniz için gereken bağlantıyı kurabilir.

Kullanıcılar, support@simha.tech adresine e-posta göndererek sorularını sorabilir veya geri bildirimde bulunabilirler.

Uygulamanın bir Google uygulaması olmadığına dair sorumluluk reddi yapılmıştır. Bu nedenle, Google ile herhangi bir bağlantısı yoktur ve resmi bir uygulama değildir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.