header
QR Kod
Remote Control for Android TV

Remote Control for Android TV

geliştirici Universal Remote Apps Studio
(0 İncelemeler) Mayıs 12, 2024
Remote Control for Android TV Remote Control for Android TV Remote Control for Android TV Remote Control for Android TV Remote Control for Android TV Remote Control for Android TV

En Son Versiyon

Güncelle
Mayıs 12, 2024
Geliştirici
Universal Remote Apps Studio
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
androidtv.smart.tv.remote.control
Şimdi İndir

Remote Control for Android TV Hakkında Daha Fazla

Remote Control for Android TV application allows you to transform your Android phone into complete TV remote instead of using physical remote. Enhance your daily TV experience, adding convenience to the use of Android TV Remote. Additionally, this smart tv remote can manage multiple devices with just one TV Remote.

TV Uzaktan Kumanda Ekle: Bu uygulama, kullanıcıların deneyimini geliştirmek için sorunsuz bir uzaktan kumanda seçeneği sunar. Kullanıcılar hızlı bir arama süreciyle kolayca kumandalarını bulabilir ve bağlayabilirler.

Ekran Aynası: Bu uygulama sayesinde küçük telefon ekranınızı büyük bir TV ekranına yansıtabilirsiniz. Fotoğraflar, videolar, müzik, mobil oyunlar ve diğer medya dosyalarına büyük ekrandan kolayca erişebilirsiniz. Ekranınızı arkadaşlarınız veya ailenizle paylaşabilirsiniz.

Tema: TV Uzaktan Kumanda deneyiminizi çeşitli temalarla özelleştirin. Kumandanızın ruh halinizi ve tarzınızı yansıtmasına izin verin.

Benim Kumandalarım: Android TV Uzaktan Kumanda ile zaman kazanın ve sorunsuz bir deneyim yaşayın. Favori kumandalarınızı kolayca kaydedin böylece arama sürecini tekrarlamadan kullanabilirsiniz.

Özellikler:

- Sesli arama özelliği ile ses kontrolü

- En iyi TV uzaktan kumandası için dokunmatik yüzeyden gezinme

- Cebinizde Android TV uzaktan kumandası

- Favori kumandalarınızı kaydedin

- Akıllı TV uygulaması, favori uygulamalarınıza hızlı erişim

- Farklı temalarla uzaktan kumandayı özelleştirin

- Pil endişesi olmadan kullanın.

Eğer markanız listede yoksa veya Android TV Uzaktan Kumanda uygulaması akıllı TV'nizle çalışmıyorsa, lütfen bize TV markanızı ve kumanda modelinizi içeren bir e-posta gönderin. Bu uygulamayı TV markanıza uyumlu hale getirmek için çalışacağız. Uygulamamızı beğendiyseniz, lütfen play store'da bize puan verin, teşekkür ederiz ve herhangi bir öneriniz varsa, lütfen bize universalremoteapps@gmail.com adresinden e-posta gönderin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.