header
QR Kod
RemakeFace : AI Face Swap

RemakeFace : AI Face Swap

1.0.6 geliştirici Dirgasena
(0 İncelemeler) Nisan 22, 2024
RemakeFace : AI Face Swap RemakeFace : AI Face Swap RemakeFace : AI Face Swap RemakeFace : AI Face Swap RemakeFace : AI Face Swap RemakeFace : AI Face Swap

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.6
Güncelle
Nisan 22, 2024
Geliştirici
Dirgasena
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.onihstudio.remakeraifaceswap
Şimdi İndir

RemakeFace : AI Face Swap Hakkında Daha Fazla

Do you want to try a new look with someone else’s face? Do you want to make funny memes with your friends’ or celebrities’ faces? Do you want to change your group’s faces with your favorite characters’ faces? If yes, then RemakeFace AI Face Swap is the right app for you!

RemakeFace AI Face Swap, gelişmiş yapay zeka teknolojisini kullanarak fotoğraflardaki yüzleri doğru ve gerçekçi bir şekilde değiştiren bir uygulamadır. Yüzleri tek tek veya birden fazla değiştirebilir ve bunu kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Galerinizden fotoğraflar alabilir veya kameranızla yeni fotoğraflar çekebilir, daha sonra değiştirmek istediğiniz yüzleri seçebilirsiniz. Ayrıca değiştirilen yüzlerin boyutunu, konumunu ve açısını ayarlayarak sonuçları daha mükemmel hale getirebilirsiniz.

Temel Özellikler:

- Yüz Değiştirme (Tekli, Çoklu Yüz)

- Filigran Yok

- Kredi Yok (Sınırsız Değiştirme)

Değiştirilmiş fotoğraflarınızı galerinizde saklayabilir veya favori sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızı şaşırtabilir, güldürebilir veya hayran bırakabilirsiniz. Ayrıca RemakeFace : AI Face Swap ile ilginç ve benzersiz içerikler oluşturarak yaratıcılığınızı da ifade edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.