header
QR Kod
Reemixx

Reemixx

1.1.4 geliştirici Reemixx Online Private Limited
(0 İncelemeler) Mayıs 29, 2024
Reemixx Reemixx Reemixx Reemixx Reemixx Reemixx

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.4
Güncelle
Mayıs 29, 2024
Geliştirici
Reemixx Online Private Limited
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.reemixx.app
Şimdi İndir

Reemixx Hakkında Daha Fazla

Reemixx is the most trendy Short Video & Social Networking App, Designed in US, Made in India with love for the World.

Reemixx, dünya çapında önde gelen Kısa Video, İçerik Paylaşımı ve Sosyal Ağ Uygulamasıdır. 15 saniyeden 1 dakikaya kadar olan kısa videolarınızda yeteneğinizi sergileyebileceğiniz ve izleyicilerden #Hitcoins kazanarak gerçek para olarak ödüllendirilebileceğiniz bir platformdur. Videonuzu geliştirmek için filtreler ve Artırılmış Gerçeklik özelliklerinden yararlanın ve videolarınızı dublajlamak için çeşitli sesler kullanın. Dünya çapında yetenekli sanatçıların en son ve en popüler videolarını izleyin. Favori kullanıcılarınızı, İçerik Oluşturucularını, etkileyicileri ve ünlüleri takip edin, onlarla sohbet edin ve yeni arkadaşlar edinin.

#BeAReemixxer şimdi!

Farklı kategorilerde milyonlarca video izleyin ve eğlenin. Profil oluşturun, videolar yükleyin, favori videolarınızı beğenin ve paylaşın, Ünlülerin, Tanınmış Kişiliklerin, Etkileyicilerin, İşletmelerin ve markaların doğrulanmış yıldız profillerine resmi hesaplarını takip edin. Reemixx'in en gelişmiş video editörüyle videolarınızı yüksek hızda kaydedin, Filtreler, Arka Planlar, Artırılmış Gerçeklik ve güzelleştirme özellikleriyle videolarınızı geliştirin ve en son ve en popüler müzik, diyaloglar veya ritimlerle senkronize edin.

Reemixx, kullanıcılarına uygulamaya kaydolma gününden itibaren ödül kazanma ve bu ödülleri gerçek para olarak kullanma olanağı sunan tek platformdur. Bu yüzden şimdi bir reemixxer olun ve yeteneğinizi sergileyerek kazanmaya başlayın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.