header
QR Kod
RedReader

RedReader

1.23.1 geliştirici QuantumBadger
(0 İncelemeler) Mayıs 03, 2024
RedReader RedReader RedReader RedReader RedReader RedReader

En Son Versiyon

Versiyon
1.23.1
Güncelle
Mayıs 03, 2024
Geliştirici
QuantumBadger
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
org.quantumbadger.redreader
Şimdi İndir

RedReader Hakkında Daha Fazla

An unofficial, open source client for Reddit, with a focus on accessibility.

Bu uygulama, ücretsiz ve açık kaynaklı bir Reddit istemcisidir. Reklam ve takip bulunmamakta, böylece kullanıcılar özgürce ve güvenli bir şekilde Reddit'i kullanabilirler. Uygulama hafif ve hızlıdır, böylece kullanıcılar Reddit'e kolayca erişebilirler. Özelleştirilebilir hareketler için sağa ve sola kaydırma özelliği sayesinde kullanıcılar postaları ve yorumları kolayca beğenebilir, beğenmeyebilir, kaydedebilir veya gizleyebilirler. Uygulamada, postaların ve yorumların önceki sürümlerini otomatik olarak depolayan gelişmiş bir önbellek yönetimi bulunmaktadır.

Uygulama, çoklu hesap desteği sunarak kullanıcıların birden fazla Reddit hesabını aynı anda yönetmelerini sağlar. Ayrıca tabletlerde iki sütunlu görünüm sunar, böylece büyük ekranlı telefonlarda da kullanılabilir. Kullanıcılar istedikleri takdirde, resim ve yorum ön yükleme özelliğini aktif edebilirler. Bu özellik sayesinde, cihazınızda daha önceden yüklenmiş olan resimler ve yorumlar, internet bağlantınız zayıf olsa bile hızlı bir şekilde görüntülenebilir.

Dahili resim görüntüleyici ve GIF/video oynatıcısı ile kullanıcılar Reddit içeriklerini daha rahat bir şekilde görüntüleyebilirler. Ayrıca, gece modu ve AMOLED ekranlar için ultra siyah tema gibi farklı temalar da sunulmaktadır. Uygulama, çoklu dil desteği ile kullanıcıların farklı dillerde Reddit içeriklerine erişmelerini sağlar. Ayrıca, erişilebilirlik özellikleri ve ekran okuyucular için optimize edilmiş bir arayüz de bulunmaktadır.

Uygulamanın kaynak kodları, GitHub üzerinden erişilebilir durumdadır. Bu sayede, isteyen geliştiriciler uygulamanın kaynak kodlarını inceleyebilir veya kendi değişikliklerini yaparak uygulamaya katkıda bulunabilirler. Bu uygulama, Reddit kullanıcılarının daha rahat ve güvenli bir şekilde Reddit'i kullanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.