header
QR Kod
Rec Room - Play with friends!

Rec Room - Play with friends!

20240411 geliştirici Rec Room
(0 İncelemeler) Nisan 18, 2024
Rec Room - Play with friends! Rec Room - Play with friends! Rec Room - Play with friends! Rec Room - Play with friends! Rec Room - Play with friends! Rec Room - Play with friends!

En Son Versiyon

Versiyon
20240411
Güncelle
Nisan 18, 2024
Geliştirici
Rec Room
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.AgainstGravity.RecRoom
Şimdi İndir

Rec Room - Play with friends! Hakkında Daha Fazla

Rec Room is the best place to build and play games together. Party up with friends from all around the world to chat, hang out, explore MILLIONS of player-created rooms, and build something new and amazing to share with us all.

Rec Room, ücretsiz, çok oyunculu ve telefonlardan konsollara ve VR başlıklarına kadar her şeyde cross-play özelliği sunan bir uygulamadır. Bu uygulama, bir video oyunu gibi oynayabileceğiniz sosyal bir uygulamadır!

Kendinizi oyuncu arkadaşlarınızın yaptığı son hit oyunlarda deneyimleyin. Yoğun PVP savaşlarından sürükleyici rol yapma odalarına, rahatlatıcı takılma alanlarından heyecan verici işbirliği görevlerine kadar - seveceğiniz bir oda mutlaka vardır. Ve istediğiniz şeyi bulamazsanız - yapabilirsiniz!

Kendi yurt odanızı özelleştirin ve Rec Room avatarınızı giydirerek benzersiz tarzınızı yansıtın. Daha yaratıcı hissediyor musunuz? Rec Room yaratıcılarının köpeklerden helikopterlere kadar her şeyi inşa etmek için kullandığı Maker Pen ile becerilerinizi deneyin. Kendi oyunlarınızı yapın ve arkadaşlarınızla oynayın.

Bir topluluğun bir parçası olun. Rec Room, hayatın her alanından insanlar için eğlenceli ve misafirperver bir yerdir. Metin ve sesli sohbet aracılığıyla arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve yeni insanlarla tanışmak için sınıflara, kulüplere, canlı etkinliklere ve yarışmalara katılın - takılmaktan keyif alacağınız yeni insanlarla tanışın.

Hemen Rec Room'a katılın ve eğlenceye siz de katılın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.