header
QR Kod
Real Pool 3D

Real Pool 3D

3.27 geliştirici EivaaGames
(0 İncelemeler) Mayıs 12, 2024
Real Pool 3D Real Pool 3D Real Pool 3D Real Pool 3D Real Pool 3D Real Pool 3D

En Son Versiyon

Versiyon
3.27
Güncelle
Mayıs 12, 2024
Geliştirici
EivaaGames
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.eivaagames.RealPool3DFree
Şimdi İndir

Real Pool 3D Hakkında Daha Fazla

The best 3D pool game is here! The ultimate addictive fun pool game.

Arkadaşlarınızla karşılaşmaya meydan okuyun veya en iyi bilardo oyununda yapay zeka oyunculara karşı oynayın. Gerçek Pool 3D, mobilde mevcut en gerçekçi ve keyifli bilardo oyunlarından biridir. 8 Top, 9 Top, İngiliz 8 Top, Snooker, Zaman Denemesi, Matris Modu ve Pratik Mod olmak üzere birçok bilardo oyun moduna sahiptir. Yani bir bilardo hayranıysanız, Gerçek Pool 3D'de oynamak için size uygun bir şeyler var. Dilediğiniz renk ve kumaş desenlerini seçerek bilardo masanızı özelleştirin.

Zaman Denemesi modunda, 4 dakikalık bir süreniz vardır ve daha hızlı puan almak için topları en hızlı şekilde cebe sokmanız gerekir. Ardışık olarak birden fazla top cebe sokarsanız, çarpanınız artacak ve puanınızı ve zamanınızı artıracaktır.

Matris Modu'nda, bir top cebe soktuğunuzda, mevcut ve önceki top numaraları arasındaki farka göre puanınız çarpılarak hesaplanacaktır. Eğer mevcut numara öncekinden büyükse, puanınız artacak; ancak eğer mevcut numara küçükse, puanınız mevcut top numarasına bölünecektir. Bu yüzden dikkatli olun.

Gerçek bir masada bilardo oynamayı hiç düşündünüz mü? Gerçek Pool 3D, çeşitli oyunlar denemek için mükemmel bir yoldur. Gerçek hayattaki grafikler ve açılar, becerilerinizi geliştirmeye yardımcı olur. Eğer sadece kurallar olmadan rahatlamak ve oynamak isterseniz, Pratik modunu oynayın.

Özellikler: ● 8 Top, 9 Top, İngiliz 8 Top ve Snooker. ● Bilgisayar Oyuncusu ile Oyna. ● Arkadaşlarınızla Geçiş Yapın ve Oynayın. ● 1 ya da 2 Oyuncu ● 3 Farklı Kontrol. ● Döndürme / İngilizce Kontrolü. ● Seçebileceğiniz 10 Karakter. ● 3 Yapay Zeka Zorluk Seviyesi. ● 10 Masa Rengi. ● 10 Masa Deseni. ● Seçebileceğiniz 6 Sopa. ● Gerçekçi Fizik. ● Etkileyici 3D grafikler. ● Rahatlatıcı Müzikler.

Peki ne bekliyorsunuz? Şimdi ücretsiz indirin. 3D bilardo rağından geçin ve istediğiniz yerde bilardo keyfini çıkarın. Gerçek Pool 3D'yi beğenin: https://facebook.com/RealPool3D En son haberler, fırsatlar ve daha fazlası için... FACEBOOK: https://facebook.com/eivaagames TWITTER: https://twitter.com/eivaagames YOUTUBE: https://youtube.com/eivaagames EivaaGames hakkında daha fazla bilgi edinin: https://www.eivaagames.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.