header
QR Kod
Развивающие игры для детей 2-7

Развивающие игры для детей 2-7

3.0.33 geliştirici Школа Умняшек
(0 İncelemeler) Mayıs 20, 2024
Развивающие игры для детей 2-7 Развивающие игры для детей 2-7 Развивающие игры для детей 2-7 Развивающие игры для детей 2-7 Развивающие игры для детей 2-7 Развивающие игры для детей 2-7

En Son Versiyon

Versiyon
3.0.33
Güncelle
Mayıs 20, 2024
Geliştirici
Школа Умняшек
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.appfox.umnish
Şimdi İndir

Развивающие игры для детей 2-7 Hakkında Daha Fazla

🐰«Школа Умняшек» — приложение для всестороннего развития и обучения дошкольников - интересные уроки и развивающие игры для детей от 2 до 7 лет по полноценной образовательной программе по всем предметам по возрасту ребенка.

Montessori-klüpleri "Sovyet" (Moskova, 2005'ten beri) tarafından çocuklara profesyonel ve sevgiyle hazırlanmıştır.

Bu uygulama, çocukların genel olarak eğitimlerini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Çocuğunuz, harf ve rakamları öğrenecek, okumayı, yazmayı ve saymayı öğrenecek, çizim yapacak ve diğer yaratıcı çalışmaları gerçekleştirecek, çevresini öğrenecek ve kelime dağarcığını geliştirecektir. Bu sadece okula hazırlık için harika bir fırsat değil, aynı zamanda 2 ila 7 yaş arası çocukların tamamen gelişmesini sağlar ve ekstra alanlar da içerir: dikkat ve hafıza eğitimi, mantık geliştirme, yazma becerileri.

Uygulamamızın özellikleri:

🧑🎓 Tüm yaş grupları için tam bir eğitim programı: 2 yaş, 3 yaş, 4 yaş, 5 yaş, 6 yaş ve 7 yaş. Dersler ve geliştirici oyunlar için bebekler.

🕹️ Oyun formatında öğrenme: 4 yaş aralığı - 4 yıllık eğitim programı, 1250 orijinal ders, 10000'den fazla oyun ve egzersiz. Uygulamamızı sürekli güncelliyoruz - öğreniyor ve öğreniyoruz!

💡 İki mod: sıralı (adım adım program) ve serbest (tüm görevleri istediğiniz sırayla tamamlayabilirsiniz). Eğitim, ilginç eğitici video dersleriyle gerçekleştirilir, ardından bilgileri pekiştirmek için mini oyunlar izler.

👨🎓 Başarılı bir programla ilerleme kaydedin. Benzer uygulamalar sadece testler sunar, yapılması gereken bir şeyleri anlamak ve hatırlamak. "Akıllı Okul" uygulamamızda önce çocuğa her şeyi açıklıyor, anlatıyor ve gösteriyoruz, ardından bilgileri pekiştirmek için oyunlar oynuyoruz ve materyalin öğrenildiğinden emin oluyoruz. Çeyrek yılda bir test yapılır ve çocuklar gerçek diplomalara sahip olurlar!

🧒 En iyi metodologlar, öğretmenler, psikologlar, konuşma terapistleri, derslerimizi ve geliştirici oyunlarımızı oluşturanlar ve çocukların eğitimini yalnızca yararlı değil, aynı zamanda eğlenceli kılanlar.

🧒 Çocuk, hatta okumayı bilmeden, kendi başına çalışabilir ve eğitici oyunlar oynayabilir. Tüm görevler profesyonel bir seslendirmen tarafından konuşulur.

Kişisel temas çocukla! Çocuğa adıyla hitap ediyoruz ve bu, iletişim kurmaya ve daha fazlasını başarmaya yardımcı oluyor.

⭐ Motivasyon ve başarı teşviki için öd

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.