header
QR Kod
Rave - Watch Party

Rave - Watch Party

5.6.68 geliştirici Rave Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 10, 2024
Rave - Watch Party Rave - Watch Party Rave - Watch Party Rave - Watch Party Rave - Watch Party Rave - Watch Party

En Son Versiyon

Versiyon
5.6.68
Güncelle
Şubat 10, 2024
Geliştirici
Rave Inc.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.wemesh.android
Şimdi İndir

Rave - Watch Party Hakkında Daha Fazla

Netflix'te en son çıkan dizileri, YouTube'daki en popüler videoları izleyin, müzik dinleyin ve çok daha fazlasını arkadaşlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yapın. Rave'e katılın ve bir daha asla yalnız izlemeyin!

Arkadaşlarınızla birlikte film veya video izlerken yazışarak veya sesli mesajlarla bağlantı kurabileceğiniz bir uygulama olan Rave ile tanışın! Bu uygulama sayesinde YouTube, Netflix, Disney +, Prime Video gibi platformlarda izleme partileri düzenleyebilir ve bu deneyimin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca dünyanın her yerinden insanlarla birlikte müzik dinleyebilir ve Google Drive'da videolarınızı paylaşarak dünya çapında film geceleri düzenleyebilirsiniz.

Telefonlarınızı senkronize ederek hızlıca hoparlör sistemi kurabilir ve Android, diğer cihazlar ve hatta VR üzerinden arkadaşlarınızla birlikte olabilirsiniz. Rave ayrıca en sevdiğiniz müzik videolarını RaveDJ ile karıştırarak kendi mashup'larınızı oluşturmanıza olanak tanır.

Uygulamanın son güncellemelerini takip ederek güncel kalabilir ve en iyi mashup'ları kaçırmazsınız. Rave'ın Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarını takip ederek bize katılabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz, öneriniz varsa veya sadece merhaba demek isterseniz, contact@rave.io adresine mesaj gönderebilir veya www.rave.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.