header
QR Kod
RAID: Shadow Legends

RAID: Shadow Legends

8.41.0 geliştirici Plarium Global Ltd
(0 İncelemeler) Nisan 20, 2024
RAID: Shadow Legends RAID: Shadow Legends RAID: Shadow Legends RAID: Shadow Legends RAID: Shadow Legends RAID: Shadow Legends

En Son Versiyon

Versiyon
8.41.0
Güncelle
Nisan 20, 2024
Geliştirici
Plarium Global Ltd
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.plarium.raidlegends
Şimdi İndir

RAID: Shadow Legends Hakkında Daha Fazla

15 oynanabilir grup ve yüzlerce Şampiyonla inanılmaz gerçekçi fantezi Rol Yapma Oyununda savaşarak ilerle.

Teleria dünyasını kurtarmak için Karanlık ve Aydınlık güçlerin en efsanevi savaşçılarını toplayacaksın. Bu savaşçıları bir araya getirerek onları eğitmeli ve canlı silahlara sahip olmalarını sağlamalısın. Ayrıca en iyi baskın grubunu oluşturmalarına yardımcı olmalısın. Bu heyecan dolu savaşa katılmak için uygulamayı indir!

ÖZELLİKLER:

DERİN TAKTİKSEL OYNANIŞ: Zorlu seçimler yaparak şampiyonlarını güçlü kalıntılarla destekleyebilir ve onlara görevlerinde yardımcı olabilirsin. Ayrıca şampiyonlarının rütbesini yükselterek onların inanılmaz özel yetenekler, epik AoE saldırıları ve iyileştirme güçlerinden yararlanabilirsin.

BİRLİKTE SAVAŞ: Binlerce oyuncuyla birlikte klan mücadelelerine katıl ve epik eşyalar, nadir şampiyonlar ve daha fazlası için canavarlarla savaş.

DEVASA PVE SEFER HİKÂYESİ: Tamamıyla seslendirilmiş hikâye seferiyle 12 farklı mevkide epik bir kara fantezisi deneyimle.

EPİK BAŞ DÜŞMANLARLA SAVAŞ: Korkusuz ejderhaları, sihirbazları, golemleri ve diğer canavarları yenerek daha güçlü ekipmanlar elde et.

PVP ARENA: Diğer oyuncularla kafa kafaya çarpışarak zorlu arena savaşlarında özel ekipmanlar kazan ve sıralamada yüksel.

BENZERSİZ RPG DÜZENLEMELERİ: Farklı ustalık ve kalıntılar kullanarak gelişim yolunu seç ve şampiyonlarının milyonlarca olası düzenden birini oluştur. Eski zamanlardaki en iyi RPG'ler gibi şampiyonların değerleri, güçleri ve zayıflıkları üzerinde tam kontrol sahibi ol.

GÜÇLÜ ŞAMPİYONLAR TOPLA: 15 farklı gruptan yüzlerce kahraman topla. Büyücü, derigezen, ölümsüz, şövalye, elf ve daha birçok grup arasından dengeli takımlar oluştur ve düşmanlarını yen.

VISCERAL 3D ÇİZİMLERİ: Muhteşem, tam işlenmiş 3D kahramanlar sayesinde savaş esnasında zırhlarındaki çizikleri bile görebilirsin. Yüzlerce özgün yetenek ve saldırı animasyonlarıyla canlı bir çevrede savaşırken onları izleyebilirsin.

Raid: Shadow Legends size abone olabileceğiniz özel Baskın Kartları sunar. Baskın Kartları belirtilen süreç sona erdiğinde otomatik olarak yenilenir ve iptal edilmedikleri sürece devam eder.

LÜTFEN NOT ALIN: Bu oyunda oyun içi satın alım mevcuttur. Bazı eşyaların türlerinden dolayı iade edilemez. Raid: Shadow Legends, İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Ukraynaca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Korece

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.