header
QR Kod
Quick Message

Quick Message

6.1.0.01 geliştirici AdaptiveBits
(0 İncelemeler) Nisan 02, 2024
Quick Message Quick Message Quick Message Quick Message

En Son Versiyon

Versiyon
6.1.0.01
Güncelle
Nisan 02, 2024
Geliştirici
AdaptiveBits
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.bytesizebit.nocontactwhatappmessage
Şimdi İndir

Quick Message Hakkında Daha Fazla

Hiç kişilerinizde olmayan bir telefon numarasına WhatsApp mesajı göndermek istediniz mi?

Bilinmeyen bir numara sizi aradı ve kendisine WhatsApp üzerinden yanıt mı vermek istiyor musunuz? Bu uygulama tam size göre!

Bu uygulama, bilinmeyen bir numaradan size gelen çağrıya yanıt vermek için WhatsApp üzerinden iletişim kurmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Telefon numarasını yazarak, bilinmeyen numara ile WhatsApp üzerinden konuşabilirsiniz.

Ayrıca, arama geçmişi, e-postalar, SMS'ler gibi herhangi bir yerden bir numarayı kopyalayabilir ve uygulama size WhatsApp mesajı gönderme seçeneği olan bir iletişim kutusu gösterecektir. Bu sayede, farklı platformlardan kopyaladığınız numara ile kolayca WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Bununla da kalmaz, kendi numaranızı bile mesaj atabilirsiniz. Bazı kullanıcılar bu özelliği, bağlantı veya resim saklamak için kullanışlı bulmaktadır. Bu sayede, kendinize mesaj atarak dosyaları saklayabilir ve kolayca erişebilirsiniz.

* Mesaj göndermeye çalıştığınız numaranın WhatsApp hesabı yoksa, bir hata mesajı alırsınız. Bu sayede, yanlışlıkla WhatsApp'a mesaj göndermeyi engelleyebilir ve zaman kaybını önleyebilirsiniz.

* Bu uygulama, WhatsApp ile ilişkili değildir ve WhatsApp'ın sponsoru değildir. Bu uygulama, sadece bilinmeyen numaralarla iletişim kurmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

** Tasarım: Michal Simkovits **

Bu uygulamanın tasarımı Michal Simkovits tarafından yapılmıştır ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay kullanım sağlar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.