header
QR Kod
Pulse SMS (Phone/Tablet/Web)

Pulse SMS (Phone/Tablet/Web)

6.0.2.2987 geliştirici Maple Media
(0 İncelemeler) Mart 29, 2024
Pulse SMS (Phone/Tablet/Web) Pulse SMS (Phone/Tablet/Web) Pulse SMS (Phone/Tablet/Web) Pulse SMS (Phone/Tablet/Web) Pulse SMS (Phone/Tablet/Web) Pulse SMS (Phone/Tablet/Web)

En Son Versiyon

Versiyon
6.0.2.2987
Güncelle
Mart 29, 2024
Geliştirici
Maple Media
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
xyz.klinker.messenger
Şimdi İndir

Pulse SMS (Phone/Tablet/Web) Hakkında Daha Fazla

Want an SMS app that is fast, secure, and packed with all the features and customization you could want? Look no further.

Pulse SMS, güzel bir tasarıma sahip, sonraki nesil ve özel bir metin mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulamayla yaşadığınız deneyime büyük önem veriyoruz ve en iyi SMS mesajlaşma uygulamasını oluşturmaya kendimizi adamış durumdayız. Pulse SMS, en iyi telefon uygulamaları arasında yer alan uygulamasıyla iletişiminizi yeniden hayal etmenizi sağlar ve tüm cihazlarınız arasında SMS ve MMS mesajlarınızı senkronize etme imkanı sunar. İnternet bağlantısına sahip olan bilgisayarınız, tabletiniz, arabanız ya da herhangi bir cihazdan sorunsuz bir şekilde metin ve resim mesajları gönderip alabilirsiniz. Bu doğru yapılan bir metin mesajlaşmadır.

Tasarım ve akışkan animasyonlar konusunda eşsiz olan Pulse SMS, birçok özellikle doludur. Tüm cihazlarınız arasında senkronizasyonun yanı sıra, bu uygulamanın en iyi metin mesajlaşma deneyimini sunan bazı özelliklerinden bazıları şunlardır: - Eşsiz tasarım ve akışkan animasyonlar - Sınırsız dünya genelinde ve görüşme başına özelleştirme seçenekleri - Görüşmeler içinde önerilen Akıllı Yanıtlar - Şifre korumalı, özel metin görüşmeleri - Giphy'den mesajlarınızla GIF paylaşın - Mesajlar ve konuşmalar arasında güçlü arama yapabilme imkanı - Pulse SMS hesabıyla otomatik mesaj yedekleme ve geri yükleme - Web bağlantılarını önizleme - Sizi rahatsız eden spamcıları engelleme - Gönderdiğiniz mesajları düzenleme ya da iptal etme için zaman ayarlama - Kişilere, anahtar kelimelere ve sürüş/tatil modlarına göre otomatik yanıtlar - Çift SIM kart desteği

Şifreleme Protokolü Pulse SMS ile yaptığınız tüm görüşmeler sonuçta uçtan uca şifrelemeyle saklanır. Verilerinizin sızması konusunda endişelenmenize gerek yoktur ve Pulse SMS ekibinden başka kimse mesajlarınızı göremez. Pulse SMS ile gizlilik ve huzur doğrudan sağlanır. Gizlilik Koruma Kanıtı Teknik terimlerle ifade edecek olursak, şifrenizi PBKDF2 ile şifreleriz ve bunu anahtar olarak kullanarak mesajlarınızı ve görüşmelerinizi şifreleriz. Teknik Şifreleme Açıklaması 1) Hesap oluşturulduğunda iki tane tuz oluştururuz. Bir tanesi kimlik doğrulamada kullanılırken diğeri uçtan uca şifreleme için kullanılır. 2) Kimlik doğrulamada kullandığımız tuz normal ve açık bir şekilde kullanılır. Şifrenizin bir sürümünü, ilk tuzla birlikte karmaşıklaştırır ve bu karmaşıklaştırılmış haliyle sizi doğrularız. 3) Şifreleme için, şifrenizi ikinci tuzla karıştırıp yerel olarak cihazınızda (bilgisayar/tablet/telefon) saklarız. Bu anahtara sahip olmak, mesajları şifreleme ve çözmede kullanılabilen tek yoldur. İkinci tuzla karıştırılmış şifreye sahip başka

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.