below header
QR Kod
PUBG MOBILE LITE

PUBG MOBILE LITE

0.27.0 geliştirici Level Infinite
(0 İncelemeler) Şubat 22, 2024
PUBG MOBILE LITE PUBG MOBILE LITE PUBG MOBILE LITE PUBG MOBILE LITE PUBG MOBILE LITE PUBG MOBILE LITE

En Son Versiyon

Versiyon
0.27.0
Güncelle
Şubat 22, 2024
Geliştirici
Level Infinite
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tencent.iglite
Şimdi İndir

PUBG MOBILE LITE Hakkında Daha Fazla

PUBG MOBILE LITE, Unreal Engine 4 kullanarak üretildi ve orijinal PUBG MOBILE deneyimini 10 dakika veya daha kısa süren aksiyon dolu Arena Modu maçlarına taşıyor. Güncel oyunun kusursuz bir şekilde çalışabilmesi için 600 MB depolama alanı ve 1 GB RAM yeterli.

PUBG MOBILE LITE, 2km x 2km boyutunda bir adada 60 oyuncunun sürekli daralan savaş alanında kozlarını paylaştığı bir mobil oyundur. Oyuncular, savaşta yardımcı olacak silahlar, araçlar ve malzemeler toplayarak hayatta kalmaya çalışırlar.

Oyun, 12 dil için destek sunmaktadır ve bunlar arasında Türkçe de bulunmaktadır. Bu sayede Türk oyuncular da oyunu rahatlıkla oynayabilir ve keyifli bir deneyim yaşayabilirler.

PUBG MOBILE LITE, gelişmiş hile karşıtı sistemi sayesinde adil bir oyun ortamı sunar. Böylece tüm oyuncular, hilelerden uzak bir şekilde adil bir oyun deneyimi yaşayabilirler.

Oyunda aksiyon dolu 4'e 4 savaşlar için Ambar adında bir arena da bulunmaktadır. Bu arena, oyunculara sonsuz canlanma hakkı sunarak heyecan dolu maçlar oynamalarını sağlar.

Oyuncular, yerel takımlar kurarak ya da oda kartları ve klan modları sayesinde istedikleri zaman ve yerde arkadaşlarıyla birlikte oynayabilirler. Böylece takım çalışması yaparak daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirler.

Oyunun grafikleri ve sesleri de oldukça etkileyicidir. Geniş ve yüksek çözünürlüklü haritalarda, Unreal Engine 4 sayesinde gerçekçi ve sürükleyici bir deneyim sunar. Ayrıca yüksek çözünürlüklü sesler ve 3D efektler sayesinde oyuncular, savaş deneyimine daha da yakınlaşırlar.

Arkadaşlarını oyuna davet ederek ve sesli sohbeti kullanarak zafer kazanacak stratejiler kurabilirsin. Ayrıca pusu kurarak düşmanlarını gafil avlayabilir veya takım arkadaşlarını savaşın sıcak anlarında kurtararak klanını zafere taşıyabilirsin.

Son olarak, oyunun resmi güncellemelerinden haberdar olmak için topluluk sayfalarını takip etmek gerekmektedir. Oyunun resmi internet sitesi, Facebook sayfası ve Twitter hesabı üzerinden tüm yeniliklerden haberdar olabilirsin. Bu sayede oyunu daha da keyifli bir şekilde oynamaya devam edebilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.