header
QR Kod
Popular Kelime: Aileler Yarışı

Popular Kelime: Aileler Yarışı

1.0.37 geliştirici Unico Studio
(0 İncelemeler) Mayıs 19, 2024
Popular Kelime: Aileler Yarışı Popular Kelime: Aileler Yarışı Popular Kelime: Aileler Yarışı Popular Kelime: Aileler Yarışı Popular Kelime: Aileler Yarışı Popular Kelime: Aileler Yarışı

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.37
Güncelle
Mayıs 19, 2024
Geliştirici
Unico Studio
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.unicostudio.popularwords
Şimdi İndir

Popular Kelime: Aileler Yarışı Hakkında Daha Fazla

Yeni, basit ve eğlenceli kelime bulmaya dayalı, aile bilgi yarışması oyunu! Rahatlatıcı bir tasarım ve kolay oynanışla genel kelime bilginizi, zekanızı, genel kültürünüzü, aklınızı ve yaratıcılığınızı geliştirin. Kelime Gezmece oyununun yapımcılarından bilgi yarışması formatında yeni bir aile oyunu. En güzel sorulara Türkiye cevap veriyor ve yepyeni türkçe kelime oyunu ile eğleniyor!

Aileler yarışıyor yarışması, yarışmacıların günlük hayattan sorulara verdikleri cevapları tahmin etmeleri gereken bir oyundur. Yarışmanın her seviyesinde, en popüler beş cevabı içeren boşluk doldurma soruları vardır. Cevapları bulmak için ipuçları olan baş harfleri ve kelimelerin uzunluğuna göre sınırlı harfler kullanılır. Bu aile oyununda en popüler cevapları tahmin etmek sizin göreviniz!

Başarılı olmak için kelime haznenizi kullanın ve heyecan dolu bu oyunda mücadele edin. Bağımlılık yapan bu mobil bilgi yarışması, boşluk doldurma sorularına dayalı ve saatlerce eğlence sağlıyor. Sorular üzerine düşünürken, günlük hayatınız, sevdikleriniz ve tercihleriniz hakkında daha fazla farkındalık kazanacaksınız. Bu bilgi yarışması size kendinizi tanıma fırsatı sunuyor. Türkiye cevap ver!

Araştırmalar, kelime bulmacalarını düzenli olarak çözen yetişkinlerin, daha geniş bir kelime dağarcığına sahip olduklarını ve yaşamlarının ilerleyen dönemlerinde daha iyi beyin fonksiyonlarına sahip olduklarını kanıtlamıştır. Türkçe kelime oyunu ile Türkiye cevap ver ve beyin fonksiyonlarınızı güçlendirin!

Bu oyun, yüzlerce ilginç ve eğlenceli soru ve binlerce zorlu kelime bulmacası içerir. Günlük görevler ve bonus ödüllerle sürekli güncellenen bir kelime listesi vardır. Kullanıcı dostu arayüz ve otomatik düzeltme sistemi, oyuncuların cevaplarını daha kolay yazmalarına yardımcı olur. Oyun ilerledikçe seviyeler atlanır ve ödüller kazanılır. En yüksek puanı elde etmek ve skor tablosunda zirveye yerleşmek için mücadele edin. Ayrıca, oyuna tamamen ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Ayrıca, beyin fonksiyonlarınızı artırır ve hafızanızı geliştirir.

Bu soru cevap, trivia, quiz ve eğlenceli bilgi yarışmaları ile çocuklarınız veya arkadaşlarınızla bir araya gelin ve en sevilen TV şovlarını evinizde yeniden yaratın. Sosyal toplantılarınızı yeniden heyecanlı hale getirin! Ayrıca, popüler kelime oyunları olan Aileler Yarışı, Brain Test ve Kelime Gezmece gibi favorilerin yaratıcıları tarafından geliştirilmiştir. Hızla genişleyen kelime oyunu kitaplığının bir sonraki sürümünden keyif alın. Hemen ücretsiz indirin ve sınırsız eğlence, bilgi genişletme, beyin fonksiyonlarını geliştirme ve kendinizi keşfetme fırsatını yakalayın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.