header
QR Kod
Pool Stars - 3D Online Multipl

Pool Stars - 3D Online Multipl

4.57 geliştirici Giraffe Games Limited
(0 İncelemeler) Nisan 12, 2024
Pool Stars - 3D Online Multipl Pool Stars - 3D Online Multipl Pool Stars - 3D Online Multipl Pool Stars - 3D Online Multipl Pool Stars - 3D Online Multipl Pool Stars - 3D Online Multipl

En Son Versiyon

Versiyon
4.57
Güncelle
Nisan 12, 2024
Geliştirici
Giraffe Games Limited
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.giraffegames.pool
Şimdi İndir

Pool Stars - 3D Online Multipl Hakkında Daha Fazla

Pool Stars offers:

Bu uygulama, gerçek hayattaki havuz bilardo spor yeteneklerinizi geliştirecek bir mod sunuyor. 3D Perspektifinde oynayarak, gerçek hayattaki gibi topun açılarını görerek ve bilardo oyununuzu geliştirerek spor becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

2D Havuz Oyunu - Kuşbakışı görünümünü seven ve daha rahat bir havuz deneyimine alışkın olanlar için. Havuz ve bilardo oyununun taktiklerini öğrenmek için harika bir seçenek!

Arkadaşlarla Oyna - Bilardoyu deneyimlemenin en iyi yolu, arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak oynamaktır. Arkadaşlarınızı alın ve onlara bilardo becerilerinizi gösterin!

Tek Oyunculu Kariyer - 8 Ball, 9 Ball Pool oyunlarında yapay zekaya karşı oynayın - Antrenmanlarda bilardo becerilerinizi geliştirin - Çevrimiçi olarak kullanıcı tarafından oluşturulan antrenmanlarda pratik yapın (her gün yeni kullanıcı tarafından oluşturulan antrenmanlar)

Kendi Meydan Okumanızı Oluşturun - Bu oyunun en yaratıcı şekilde tadını çıkarmanın yolu! - Çevrimiçi meydan okumanızı oluşturun ve herkesin yarışmasına izin verin - Daha fazla oyuncunun meydan okumanızı oynamasına çalışın - Diğer oyunculardan meydan okumanıza beğeniler alın - 8-top, 9-top ve Snooker masaları - Hem rekabetçi hem de yaratıcı, tüm oyuncular için eğlenceli!

Çevrimiçi Çok Oyunculu - Eğer bir spor aksiyonu seviyorsanız ve rekabete düşkünseniz, bu oyun modunu seveceksiniz! - Haftalık liderlik tabloları - Havuz Hırsızlığı - Aktif çevrimiçi oyuncuların çok fazla olduğu - Ziyaret edilebilecek birçok farklı masa ve mekan var

Oynaması ücretsiz! Pool Stars'ı şimdi indirin ve eğlenin!

Gizlilik Politikası https://www.giraffe-games.com/privacy-policy/

Kullanım Koşulları https://www.giraffe-games.com/terms-of-use/

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.