header
QR Kod
Полиглот ВК

Полиглот ВК

4.39 geliştirici AxiomMobile
(0 İncelemeler) Mart 14, 2024
Полиглот ВК Полиглот ВК Полиглот ВК Полиглот ВК Полиглот ВК

En Son Versiyon

Versiyon
4.39
Güncelle
Mart 14, 2024
Geliştirici
AxiomMobile
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.polyglotmobile.vkontakte
Şimdi İndir

Полиглот ВК Hakkında Daha Fazla

У нас вы найдете все, чего вам не хватает в официальном приложении ВКонтакте.

Невидимка, adından da anlaşılacağı üzere, VK'da neredeyse görünmez olmanızı sağlayan bir uygulamadır. Невидимка, VK'da çevrimiçi durumunuzun görüntülenmesini engeller, böylece diğer kullanıcılar sizi çevrimiçi olarak görmeyecektir. Ancak uygulama, mesajlarınızı ve haberlerinizi görüntülerken çalışmaz.

Нечиталка, mesajlarınızı okuduğunuzda karşıdaki kişinin bunu görüntülemesini engelleyen bir özelliktir. Böylece, mesajlarınızı okuduktan sonra bile karşı taraf bunu fark etmez.

Мультиаккаунт özelliği sayesinde, VK'da dört farklı hesap ekleyebilir ve kolayca aralarında geçiş yapabilirsiniz. Bu özellik, farklı amaçlar için birden fazla hesap kullanan kullanıcılar için son derece kullanışlıdır.

Пин-код özelliği ile uygulamanızı yabancıların erişimine karşı koruyabilirsiniz, böylece mesajlarınızın güvende kalmasını sağlayabilirsiniz.

Uygulamada ayrıca скрытые друзья özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde, arkadaşlarınızın kimleri gizlediğini öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra, uygulamada birçok başka özellik de mevcuttur, bunlar arasında kullanıcılara daha rahat bir VK deneyimi sunmayı amaçlayan diğer özellikler de bulunmaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.