header
QR Kod
Pocket Partner

Pocket Partner

geliştirici HyperBeard
(0 İncelemeler) Nisan 05, 2024
Pocket Partner Pocket Partner Pocket Partner Pocket Partner Pocket Partner Pocket Partner

En Son Versiyon

Güncelle
Nisan 05, 2024
Geliştirici
HyperBeard
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hyperbeard.pocketpartner
Şimdi İndir

Pocket Partner Hakkında Daha Fazla

Come and meet your new virtual friend!

Uygulama, sevimli bir Cep Arkadaşı ile kaliteli zaman geçirmeye hazır mısınız? O zaman hemen telefonunuzu açın! Sevimli bir dijital arkadaşla bağ kurarken keyifli anılar oluşturun ve eğlenceli küçük etkinliklere katılın. Ancak ilk olarak, yeni arkadaşınızın ihtiyaçlarını karşılamalısınız:

- Onların favori tariflerle karınlarını doyurun. - Günlük egzersizleriyle iyi bir sağlık durumu sağlamalarına yardımcı olun. - Onlar için dolaşabilecekleri mükemmel bir bahçe yaratın.

Bu tür etkileşimler, daha fazla kıyafet, bahçe tohumları ve Cep Arkadaşınızın favori yemekleri gibi şeyler açacaktır! Temel ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra, biraz son moda eğlencesi düşünün! Punk-rock bir özel kıyafet mi düşünüyorsunuz? Zarif ve şık bir kıyafet mi? Belki de "tavşan tulumu" takımındasınız? Yeni dijital arkadaşınızı, göz alıcı stillerini sergilemek için özelleştirin! Sanal arkadaşınızın görünümüyle oynayın ve ekranın etrafında dokunmayı unutmayın, bu onlara ne kadar önemsediğinizi gösterir. Yüksek kaliteli bağ kurma zamanı!

Gelecekteki özellikler arasında, Cep Arkadaşınızın en iyi kıyafetlerini ölümsüzleştirmek için bir fotoğraf kabini, bir karaoke oyunu ve etkileşimde bulunmanın yeni yolları bulunacaktır!

Cep Arkadaşınızla tanışmaya gelin. Eğlence hemen başlamak üzere!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.