below header
QR Kod
Plus Messenger

Plus Messenger

10.6.1.0 geliştirici rafalense
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Plus Messenger Plus Messenger Plus Messenger Plus Messenger Plus Messenger Plus Messenger

En Son Versiyon

Versiyon
10.6.1.0
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
rafalense
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
org.telegram.plus
Şimdi İndir

Plus Messenger Hakkında Daha Fazla

Ayrıca Plus Messenger, Telegram'ın API'sını kullanan resmi olmayan bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Play Store'daki en çok oy alan mesajlaşma uygulamalarından biri olan Plus Messenger, 20 milyondan fazla indirme sayısına ulaşarak oldukça popüler bir uygulama haline gelmiştir. Bu uygulama, 20'den fazla dile çevrildiği için dünya genelinde birçok kullanıcıya hitap etmektedir. Ayrıca, farklı dillerde birçok destek grubu sayesinde kullanıcılar uygulama hakkında soru sorup yardım alabilmektedir.

Plus Messenger, resmi Telegram uygulamasına bazı ekstra özellikler ekleyerek kullanıcıların daha iyi bir deneyim yaşamasını sağlamaktadır. Bunlar arasında, sohbetler için ayrılmış sekmeler sayesinde kullanıcılar grupları, kanalları, botları, favorileri, okunmamış mesajları ve yönetici/yaratıcı sekmelerini ayrı ayrı görebilirler. Ayrıca, sekmeleri özelleştirmek için birçok seçenek mevcuttur ve kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına göre sekmeleri düzenleyebilirler.

Plus Messenger, kullanıcıların çoklu hesap kullanmasına da olanak tanımaktadır. Kullanıcılar bu uygulama sayesinde 10'a kadar hesap kullanabilir ve bu hesaplar arasında kolayca geçiş yapabilirler. Ayrıca, kullanıcılar kategoriler oluşturarak özel sohbet grupları oluşturabilir ve bu kategorileri kaydedip geri yükleyebilirler.

Uygulamanın diğer özellikleri arasında, farklı sıralama yöntemleri sayesinde kullanıcılar sohbetleri istedikleri şekilde sıralayabilir ve sabitlenmiş sohbet sınırını 100'e yükseltme, favori çıkartma sayısını 20 ile sınırlandırma ve çevrimiçi/yazarken kayan bildirimleri gösterme gibi seçenekler yer almaktadır.

Ayrıca, kullanıcılar tüm sohbetleri seçip farklı seçenekler uygulayabilir, iletileri alıntı yapmadan iletme, belgeleri orijinal ad kullanarak kaydetme, metin mesajı seçimini kopyalama, fotoğraf kalitesini ayarlayabilme, sohbette kullanıcının biyografisini gösterme ve sohbette kayan tarihe zaman ekleyebilme gibi özelliklerden de yararlanabilirler.

Plus Messenger ayrıca, ana kamerayı kullanarak yuvarlak video başlatma, indirme ilerlemesini gösterme, hızlı çubuk üzerinden sohbetler arasında hızlı geçiş yapabilme, grup sohbetinde kullanıcı mesajlarını ve medyayı gösterme, kanallardan sesli/sessiz düğmesini gösterme/gizleme, 10'dan fazla farklı baloncuk ve tasarım kontrolü, gezinme menüsü çekmecesinden ve ayarlar menüsünden cep telefonu numarasını gizleme, gezinme menüsünde cep telefon

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.