header
QR Kod
Plex: Stream Movies & TV

Plex: Stream Movies & TV

10.8.0.5554 geliştirici Plex, Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 11, 2024
Plex: Stream Movies & TV Plex: Stream Movies & TV Plex: Stream Movies & TV Plex: Stream Movies & TV Plex: Stream Movies & TV Plex: Stream Movies & TV

En Son Versiyon

Versiyon
10.8.0.5554
Güncelle
Şubat 11, 2024
Geliştirici
Plex, Inc.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.plexapp.android
Şimdi İndir

Plex: Stream Movies & TV Hakkında Daha Fazla

Watch TV anywhere with live TV options, free TV shows, and movies with Plex. Plex is subscription free streaming that brings over 600 channels of your favorite TV shows, free movies, and Live TV straight to you. Watch movies, browse free TV shows and choose from countless Live TV options from anywhere, on any device.

Plex, ücretsiz televizyon, canlı TV ve daha fazlasını izleyin. Plex, 50.000'den fazla ücretsiz TV seçeneği sunan tipik bir TV yayıncısı değildir - popüler TV dizilerinden keşfedilmeyi bekleyen haberlere kadar. Plex, aile için ücretsiz TV yayınıdır - yemekten haberlere, sporlardan çocuklara, uluslararası içeriklere ve daha fazlasına!

Birkaç dokunuşla ücretsiz filmler izleyin. A24, Crackle, Paramount, AMC, Magnolia, Relativity, Lionsgate ve daha fazlasından ücretsiz filmler akışı! Her türden filmi her yerden izleyin - aksiyon, çocuk filmleri, dramalar ve çok daha fazlası. Plex'te, herkesin seveceği video içeriği bulacağından emin olabilirsiniz.

Ücretsiz canlı TV sadece bir dokunuş uzakta. Plex ile TV'nizi her yerde izleyebilir ve Hallmark Channel, BBC Top Gear, PBS Antiques Roadshow ve daha fazlası gibi 600'den fazla ücretsiz TV kanalının keyfini çıkarabilirsiniz! The Walking Dead Universe, Ice Road Truckers, Game Show Central ve NBC News Now gibi TV favorilerini indirdiğinizde izleyin.

Film akışı, canlı TV izleme ve kendi kişisel içeriğinizle müzik keyfi sürün. Plex'teki Evrensel İzleme Listesi ile tüm medyanızı sorunsuz bir şekilde organize edebilir ve tüm cihazlarınızdan erişebilirsiniz. Ücretsiz müzik ve podcast'ler akışı yapın ve tüm favori ses içeriğinizi dinleyin.

Kolayca ücretsiz TV şovları ve filmler akışı sağlayın. Sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını izlemek için bugün Plex'i indirin!

PLEX ÖZELLİKLERİ

HER YERDE TV İZLEYİN - Parmaklarınızın ucunda canlı TV şovları ve kanallar - Plex hesabınıza bağlı tüm cihazlarda TV izleyin - AMC Networks'ten yepyeni TV kanalları ile ücretsiz canlı TV izlemenin keyfini çıkarın

TV ŞOV VE DİZİLERİNİ AKTARIN - 600'den fazla TV kanalıyla canlı TV izleyin - Tüm aile için ücretsiz TV içeriği izleyin! Çocuk şovları, haberler, sporlar ve daha fazlasını akışı yapın - CBS, Financial Times, Euronews, yerel TV kanalları ve daha fazlasından haber canlı yayını yapın - Yaklaşık canlı TV deneyimine yükselttiğinizde TV dizileri, haberler ve sporları izleyin - Ücretsiz TV şovlarını ve akışı sağlayarak TV her yerde sizin için izleyin

HER YERDE FİLM AKTARIN VE İZLEYİN - On demand ücretsiz film akışı yapın - Herkes için ücretsiz filmler ve filmler - kült klasiklerden yeni filmlere - Keşfedilecek tonlarca kategoriyle filmleri hemen çevrimiçi izleyin - Aksiyon filmleri, çocuk filmleri, anime filmleri, dramalar, komediler ve daha fazlasını izleyin!

VIDEO AKTARMA VE MÜZİK SUNUCUSU - Plex dosyalarınızı tarar ve düzenler, kütüphanenizde medyanızı güzel ve sezgisel bir şekilde otomatik olarak sıralar - Kişisel içeriğinizi düzenleyin, favori podcast'lerinizi arayın, yeni podcast'ler keşfedin ve ücretsiz müzik akışı yapın - Tüm ki

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.