header
QR Kod
Plex Dash

Plex Dash

2.1.1 geliştirici Plex Labs
(0 İncelemeler) Mayıs 21, 2024
Plex Dash Plex Dash Plex Dash Plex Dash Plex Dash Plex Dash

En Son Versiyon

Versiyon
2.1.1
Güncelle
Mayıs 21, 2024
Geliştirici
Plex Labs
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
tv.plex.labs.dash
Şimdi İndir

Plex Dash Hakkında Daha Fazla

★★ You'll need a Plex Media Server and an active Plex Pass to use this app ★★

Plex uygulamasını size getiren aynı insanlardan ★★ From the same people who brought you the Plex app ★★

★★ PS - Eğer Plex'e yeni başlıyorsanız, öncelikle Plex uygulamasını indirin ★★

Pop quiz, hotshot: Şu anda Plex Media Server'ınız kaç akış veriyor? Son bir ayın en çok izlenen filmi nedir? Skandal bir eBay satıcısından aldığınız CPU görevi yerine getiriyor mu? Daha da önemlisi, Speed (1994) için en iyi afiş olduğundan emin misiniz?

Plex Dash, takıntılı Plex Media Server yöneticileri tarafından oluşturulan bir araçtır. Gerçek zamanlı olarak oynatma durumu, DVR kayıtları, senkronizasyon dönüştürmeleri ve daha fazlasını alın. Seksi grafiklerle bant genişliğini ve sunucu kaynaklarını izleyin. Daha derine inin ve en üst öğeleri veya bireysel kullanıcı geçmişini öğrenin. Sanat eserlerinizi düzeltin. Kütüphaneleri yenileyin. Nörd medya ayrıntılarını inceleyin. Her şey ters giderse, sunucu günlüklerine bakın.

MEDİAVERSE'INIZI HAKİM OLUN Şu anda kim neyi yayınlıyor? Plex Dash, tüm sunucularınızda en son olaylardan haberdar olmanızı sağlar. Muhteşem Şimdi Oynatma kareleri ile imparatorluğunuzun tümünde olan bitenleri takip edin. Dev iPad'i duvara yapıştırın (tabii ki yatay); geriye yaslanın, tüysüz kedinizi okşayın ve imparatorluğunuzu gözlemleyin.

KAPUTUN ALTINA DALIN Sunucunuz bir şeyler yapıyor mu? DVR kaydı mı? Medya Optimizatörü işini yapar mı? Bu gözden kaçmaması için ciddi bir şimşek çakması alacaksınız.

BİR ELLE YÖNETİM Yerel kooperatifte alışveriş yaparken avucunuzun içinden sanat eserlerine göz atın ve değiştirin. Diğer sürükleyici uygulama gibi, ancak daha az hastalık riskiyle.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.