header
QR Kod
Playsum: find gaming friends

Playsum: find gaming friends

geliştirici Playsum
(0 İncelemeler) Temmuz 02, 2024
Playsum: find gaming friends Playsum: find gaming friends Playsum: find gaming friends Playsum: find gaming friends Playsum: find gaming friends Playsum: find gaming friends

En Son Versiyon

Güncelle
Temmuz 02, 2024
Geliştirici
Playsum
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
live.playsum
Şimdi İndir

Playsum: find gaming friends Hakkında Daha Fazla

Find gaming friends who play the games you do! Playsum is the safe, inclusive, and free app for finding gamer friends, hanging out with your friends, and buying and gifting video games.

Playsum, çevrimiçi topluluk güvenliği uzmanları tarafından oluşturulmuş bir uygulamadır. Bu uygulama, oynadığınız oyunlarla ilgili yeni insanları keşfetmenize, mevcut arkadaşlarınızla ortak olarak oynadığınız oyunları kolayca görmeye ve sıcak bir toplulukta vakit geçirmenize yardımcı olur.

Video oyunları oynamış veya masaüstü oyunlarıyla ilgilenmiş olsanız da, birinci şahıs nişancılar, hayat simülasyonları, rol yapma oyunları ve diğerleri gibi her türlü oyun için kullanılabilir.

Oyun topluluğu, özellikle azınlıklara karşı toksisite ve kapı kapatma konusunda uzun süredir sorunludur. Playsum, kadınlar, LGBTQ+, renkli insanlar, nörodiverjant insanlar ve herkes için güvenli ve kapsayıcı bir topluluktur!

Neden Playsum?

• Playsum, tasarımında güvenlik ve kapsayıcılığı öncelik haline getirir. Güvenlik uzmanları tarafından tasarlanan Playsum, sıcak bir topluluk olmaya devam etmek için yenilikçi güvenlik özelliklerini kullanmayı taahhüt eder.

• Playsum, kapı kapatmadan özgürdür. Bir oyuncunun tanımı, rekabetçi, gündelik, PC, konsol veya mobil olsun, oyun oynamaktan keyif alan herkesdir.

• Oynamak veya diğerleri ile tartışmak istediğiniz tüm oyunları ekleyin. Seçim yapabileceğiniz 5 milyondan fazla oyun var!

• Oyunlarınızı oynayan diğer oyuncuları, oynadığınız platformlarda kolayca filtreleyin ve keşfedin!

• Oyun arkadaşlarınızı aramak için %100 ücretsizdir. Daha fazla arkadaş aramak için ödeme yapmanız gereken sınırlamalar yoktur. Arkadaşlara erişim hiçbir zaman ücretlendirilmemelidir.

• Tepkiler, gifler, cevaplar, mesaj düzenleme ve bağlantı önizlemelerini destekleyen sorunsuz bir mesajlaşma ile arkadaşlarınızla sohbet edin!

✨Erken Erişim - bu sadece başlangıç✨

Playsum şu anda Erken Erişim aşamasındadır, temel özellikleri geliştiriyoruz ve insanların oyun hayatlarını daha iyi hale getirmek için gelecek özelliklerimize sahibiz. Ama! Geri bildiriminize ve girdilerinize ihtiyacımız var - Playsum Pioner'i olun ve bize inanılmaz bir topluluk inşa etmemize yardımcı olun!

Geri bildiriminizi android@playsum.live adresine göndermekten mutluluk duyarız.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Size yardımcı olmak için buradayız, support.playsum.live adresine göz atın.

Topluluk kuralları: https://www.playsum.live/guidelines

Gizlilik politikası: https://www.playsum.live/privacy

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.