header
QR Kod
PlayStation App

PlayStation App

24.3.0 geliştirici PlayStation Mobile Inc.
(0 İncelemeler) Nisan 28, 2024
PlayStation App PlayStation App PlayStation App PlayStation App PlayStation App PlayStation App

En Son Versiyon

Versiyon
24.3.0
Güncelle
Nisan 28, 2024
Geliştirici
PlayStation Mobile Inc.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.scee.psxandroid
Şimdi İndir

PlayStation App Hakkında Daha Fazla

PlayStation App sayesinde, nereye giderseniz gidin, oyun oynayan arkadaşlarınız ve sevdiğiniz oyunlarla bağlantıda kalın. Kimlerin çevrimiçi olduğunu görerek sesli sohbet başlatın veya mesaj gönderin ve PS Store platformundaki fırsatları keşfedin.

PlayStation uygulaması, PlayStation Network hesabınız aracılığıyla arkadaşlarınızla bağlantı kurmanızı ve oyun dünyasındaki en son gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. Arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için kullanabileceğiniz bu uygulama, onların çevrimiçi durumlarını ve oynadıkları oyunları görmenizi sağlar. Ayrıca, PSN arkadaşlarınızla sesli sohbet yapabilir, mesaj gönderebilir ve bir sonraki çok oyunculu oyun oturumunuzu planlayabilirsiniz. Diğer oyuncuların profillerini ve kupalarını görüntüleyerek onlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca, PlayStation App üzerinden yeni çıkan oyunları ve en son haberleri keşfedebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde, yeni çıkan oyunları satın alabilir, ön sipariş verebilir ve PlayStation Store'daki en son fırsatları ve indirimleri kontrol edebilirsiniz. Günlük olarak PlayStation dünyasından oyunlarla ilgili haberleri alabilirsiniz. Telefonunuzun kilit ekranında göreceğiniz bildirimler sayesinde, güncel olaylardan haberdar olabilir ve davetleri kaçırmazsınız.

PlayStation App aynı zamanda konsolunuzu dilediğiniz yerden kontrol etmenizi sağlar. Hazır olduğunuzda, konsolunuza oyun ve eklentileri indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Depolama alanınızda yer kalmadığında, PS5 konsol depolama alanınızı yönetebilirsiniz. Hızlı giriş ve uzaktan oyun başlatma özellikleriyle, PS5 konsolunuzda oyun oynamaya hazır olabilirsiniz.

PlayStation uygulamasını kullanmak için bir PlayStation Network hesabı gereklidir. Ayrıca, PlayStation hizmet koşullarına uymanız gerekmektedir. PS5 veya PS4 konsolu gerektiren bazı özellikler de mevcuttur. Uygulamada sunulan içerikler ülkeye veya bölgeye göre değişebilir ve bazı oyunlar belirli ülkelerde veya bölgelerde kullanılamayabilir. “PlayStation”, “PlayStation Family Mark”, “PS5” ve “PS4” Sony Interactive Entertainment Inc. şirketinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.