header
QR Kod
Play Together

Play Together

2.02.1 geliştirici HAEGIN Co., Ltd.
(0 İncelemeler) Mayıs 25, 2024
Play Together Play Together Play Together Play Together Play Together Play Together

En Son Versiyon

Versiyon
2.02.1
Güncelle
Mayıs 25, 2024
Geliştirici
HAEGIN Co., Ltd.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.haegin.playtogether
Şimdi İndir

Play Together Hakkında Daha Fazla

Any place can be your playground in the world of Play Together!

Play Together adlı uygulama, arkadaşlarınızla sohbet etmenize ve eğlenmenize olanak sağlayan bir oyundur. Oyunu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Oyun oyna! Bugün ne yapmak istersiniz? Bitiş çizgisine kadar yarışmak mı? Bir sürü zombiyle yüzleşmek mi? Yoksa bir savaş alanında dövüşmek mi? Oynayabileceğiniz birçok mini oyun ve dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz birçok arkadaşınız var!

Evinizi dekore edin! Her zaman istediğiniz gibi benzersiz mobilyalarla dekore edin! Takılmak için harika bir yer! Sevimlilik dolu güzel bir alan! Belki de zihninizin karışacağı bir alan! Onu kendinize özgü bir yer yapın ve arkadaşlarınızı eğlenceli bir zaman geçirmek için davet edin!

Giyin! Ruhsal durumunuza göre kıyafetlerinizi değiştirin veya olaya uygun şekilde giyinin! Karakterinizi çeşitli yollarla özelleştirin ve arkadaşlarınıza kendinizi ifade edin!

Koleksiyonunuzu oluşturun! Denizde veya gölette yüzen balıkları yakalayın! Kamp alanında uçan böcekleri yakalayın! Koleksiyonunuzu tamamlamak için hepsini yakalayın! Hatta onları arkadaşlarınıza satabilir veya gösterebilirsiniz!

Evcil hayvan yetiştirin! Nereye giderseniz gidin sizi takip eden sevimli evcil hayvanlar yetiştirin! İhtiyaçlarını karşılayın ve büyüdüklerini görün! Birçok seçeneğiniz var!

Arkadaşlar edinin! Play Together'da dünyanın dört bir yanından insanlarla arkadaş olabilirsiniz! Arkadaşlarınızı bir partiye veya birlikte mini oyunlar oynamak için davet edin! Ne kadar çok olursa o kadar eğlenceli! Herkes birlikte oynadığında asla sıkıcı bir an olmaz!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.