header
QR Kod
Plamfy - Canlı Yayın İzle

Plamfy - Canlı Yayın İzle

1.1.50 geliştirici Plamfy
(0 İncelemeler) Şubat 08, 2024
Plamfy - Canlı Yayın İzle Plamfy - Canlı Yayın İzle Plamfy - Canlı Yayın İzle Plamfy - Canlı Yayın İzle Plamfy - Canlı Yayın İzle Plamfy - Canlı Yayın İzle

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.50
Güncelle
Şubat 08, 2024
Geliştirici
Plamfy
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.plamfy.platform
Şimdi İndir

Plamfy - Canlı Yayın İzle Hakkında Daha Fazla

Plamfy'a hoş geldiniz! Plamfy, en beğenilen canlı yayın uygulaması ve sosyal ağdır. Burada dünyanın her yerinden yayıncıların ve vloggerların yayınlarını izleyebilir, arkadaş edinebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Öyleyse ne bekliyorsunuz? Şimdi CANLI YAYINA KATILIN!

Plamfy, canlı yayıncıların yarışmasını sağlayarak hediyeler göndererek yayıncınızın kazanmasını sağlayın. Daha fazla hediye= daha fazla şans demek. Beğendiğiniz kişiye sadece canlı sohbetle değil, doğrudan mesaj atarak iletişim kurun. Arkadaşlarınızla canlı video partileri oluşturun ve birlikte canlı yayın yapın.

Plamfy, izleme deneyiminizi sorunsuz ve kullanışlı bir hale getirmek için tasarlandı. Uygulamayı yükleyin, beğendiğiniz akışı seçin ve eğlenin. Tek tıkla giriş yapın ve canlı sohbete katılın.

Dansçılar, şarkıcılar, şefler, sporcular, oyuncular, gezginler veya mega yiyiciler gibi çeşitli yayıncıları 7/24 izleyebilirsiniz. İzleyicileri eğlendirmek ve ilham vermek için yaratıcı içerikler sunuyorlar.

Uygulamayı yükleyin ve izlemek istediğiniz canlı yayını seçin. Tüm yayınları ücretsiz izleyin.

Facebook veya Google hesabınızı kullanarak kaydolun ve canlı sohbete katılın. Etkileşim kurun, yayıncıları teşvik edin ve geri bildirimlerinizi paylaşın.

En sevdiğiniz yayıncı ile etkileşim kurma şansı yakalayın. Her canlı yayında görünen canlı sohbette metin yazın. Kendi canlı yayınınızı başlatın ve yeteneklerinizi çevrimiçi olarak hayranlarınıza yayınlayın. Hayranlarınızdan oluşan bir topluluk oluşturun ve onlarla etkileşime geçin. Her yerden canlı yayın yapın ve eğlenin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.