header
QR Kod
Pinkfong Word Power

Pinkfong Word Power

17.00 geliştirici The Pinkfong Company
(0 İncelemeler) Nisan 16, 2024
Pinkfong Word Power Pinkfong Word Power Pinkfong Word Power Pinkfong Word Power Pinkfong Word Power Pinkfong Word Power

En Son Versiyon

Versiyon
17.00
Güncelle
Nisan 16, 2024
Geliştirici
The Pinkfong Company
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
kr.co.smartstudy.wordpower_android_googlemarket
Şimdi İndir

Pinkfong Word Power Hakkında Daha Fazla

Şarkılar ve oyunlar ile 200 temel kelimeyi öğrenin!

Word Power, çocukların temel okuma becerilerini öğrenmelerine yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulamada, çocuklar eğlenceli şarkılar söyleyerek ve oyunlar oynayarak sesleri ve anlamları tanımayı öğreniyorlar. Bu sayede, çocuklar hem eğleniyor hem de okuma becerilerini geliştiriyorlar.

Uygulama, üç büyük tema altında 27 kolay konuya bölünmüştür. İlk tema olan "Ben ve Ailem"de, çocuklar vücut parçalarını, aile bireylerini, duygularını ve daha fazlasını öğreniyorlar. "Dört Bir Yanımdaki Doğa" temasında ise çocuklar, yedi gün, mevsimler, hava durumu, meyveler gibi doğa konularıyla tanışıyorlar. Son tema olan "Eğlenceli Öğrenme Zamanı"nda ise renkler, numaralar, şekiller ve zıt anlamlı kelimeler gibi konular öğreniliyor.

Uygulamada ayrıca 27 adet kelime şarkısı videosu bulunmaktadır. Bu şarkılar, çocukların kolayca öğrenebilecekleri konulara ve 6-12 arası kelimeye sahiptir. Tüm videolar, tam altyazılı olarak sunulmaktadır.

Çocukların kelime dağarcığını geliştirmelerine yardımcı olmak için çeşitli öğrenme oyunları da uygulamada yer almaktadır. Bu oyunlar, kelime bulma, eşleştirme ve heceleme gibi becerilerin geliştirilmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca, tekrarlamayı teşvik etmek için farklı türlerde kelime sunulmaktadır.

Uygulamada ayrıca 125 adet bilgi kartı da bulunmaktadır. Bu kartlarda, sesler ve isimlerin yanı sıra gerçek resimler de yer almaktadır. Bu sayede, çocuklar kelimeleri daha kolay anlamaya başlamaktadırlar. Her beş öğrenme oyunu oynadıklarında, çocuklara bir ödül verilmektedir.

En iyi öğrenme, eğlenceli aktiviteler sırasında gerçekleşir. Siz de çocuğunuzla birlikte Word Power'ın mutlu dünyasına katılın ve eğlenirken öğrenmenin keyfine varın! Uygulama hakkında daha fazla bilgi için Pinkfong Plus resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, uygulamayı kullanmak için Pinkfong Plus üyeliğine katılabilir ve Pinkfong'un en iyi uygulamalarına sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca, üyelik sayesinde reklamsız video izleyebilir ve 6 aile üyesiyle paylaşabilirsiniz. Uygulama ayrıca, farklı cihazlar arasında senkronizasyon özelliği sunmaktadır.

Uygulamada Baby Shark, ABC Phonics, Dino World, Shapes & Colors, Police Heroes Game, Baby Shark Pizza Game, Word Power ve daha birçok uygulama bulunmaktadır. Daha fazla uygulama da güncellenecektir. Uygulamaları indirmek için uygulama ana ekranında bulunan "Daha Fazla Uygulama" düğmesine tıklayabilir veya Google Play'e giderek indirebilirsiniz.

Uygulamanın gizlilik politikası, Pinkfong'un entegre hizmetlerinin kullanım koşulları ve etkileşimli uyg

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.