header
QR Kod
Pinkfong Tracing World

Pinkfong Tracing World

32.01 geliştirici The Pinkfong Company
(0 İncelemeler) Mayıs 23, 2024
Pinkfong Tracing World Pinkfong Tracing World Pinkfong Tracing World Pinkfong Tracing World Pinkfong Tracing World Pinkfong Tracing World

En Son Versiyon

Versiyon
32.01
Güncelle
Mayıs 23, 2024
Geliştirici
The Pinkfong Company
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
kr.co.smartstudy.tracingworld_android_googlemarket
Şimdi İndir

Pinkfong Tracing World Hakkında Daha Fazla

Pinkfong Tracing World ile çocukların el yazısı becerilerini geliştirmelerini sağlayın!

Bu uygulama, çocuklar için harfler ve şekiller öğrenmek için interaktif kopyalama etkinlikleri ve öğretici mini oyunlar sunmaktadır. Uygulama, 6 dilde - İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Çince, Korece ve Japonca - mevcuttur ve çeşitli temalara sahiptir: uzay, plaj, şeker dünyası ve daha fazlası!

Uygulamanın özellikleri arasında 4 temel kopyalama konusu yer alır: büyük ve küçük harfler, sayılar ve şekiller. Ayrıca, sevimli karakterlerle interaktif kopyalama eğlencesi sunan 100 kopyalama etkinliği ve harfler ve şekiller üzerinden geçmek için eğlenceli ve kolay oyunlar içeren eğitici mini oyunlar da bulunmaktadır. Uygulama, küçük çocuklar için tasarlanmış basit kopyalama adımları sunar ve tüm akıllı telefonlar ve tabletler için optimize edilmiştir.

Pinkfong Tracing World ile çocuklar, eğlenceli ve eğitici bir maceraya çıkabilirler. Uygulama, Pinkfong Plus üyeliği aracılığıyla sınırsız erişim sağlar ve üyeler, reklamsız videolar izleyebilir ve oyunlar oynayabilirler. Üyelik, en fazla 6 aile üyesiyle paylaşılabilir ve bir hesap kullanılarak akıllı telefonlar ve tabletler gibi cihazlar senkronize edilebilir.

Pinkfong Plus'un kullanılabilir uygulamaları arasında Baby Shark World for Kids, Pinkfong Baby Shark, Baby Shark ABC Phonics, Baby Shark Car Town, Pinkfong Dino World, Pinkfong 123 Numbers, Pinkfong Tracing World, Pinkfong Shapes & Colors, Baby Shark Jigsaw Puzzle Fun, Pinkfong Numbers Zoo, Pinkfong Baby Shark Phone, Pinkfong Baby Shark Storybook, Baby Shark Coloring Book, Pinkfong My Body, Pinkfong Police Heroes Game, Pinkfong Guess the Animal, Baby Shark Pizza Game, Baby Shark Makeover Game, Pinkfong Word Power, Pinkfong Mother Goose, Pinkfong Learn Korean, Pinkfong Super Phonics, Pinkfong Fun Times Tables, Pinkfong Baby Bedtime Songs, Pinkfong Birthday Party ve daha fazlası bulunmaktadır.

Daha fazla uygulama yakında güncellenecektir. Uygulamanın ev ekranında "Daha Fazla Uygulama" düğmesine tıklayabilir veya Google Play'i ziyaret ederek uygulamaları indirebilirsiniz. Uygulamanın gizlilik politikasına ve kullanım koşullarına ayrıca uygulama içerisinden veya Pinkfong Plus resmi web sitesinden ulaşılabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.