header
QR Kod
Pinkfong Super Phonics

Pinkfong Super Phonics

18.01 geliştirici The Pinkfong Company
(0 İncelemeler) Mart 27, 2024
Pinkfong Super Phonics Pinkfong Super Phonics Pinkfong Super Phonics Pinkfong Super Phonics Pinkfong Super Phonics Pinkfong Super Phonics

En Son Versiyon

Versiyon
18.01
Güncelle
Mart 27, 2024
Geliştirici
The Pinkfong Company
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
kr.co.smartstudy.superphonics_android_googlemarket
Şimdi İndir

Pinkfong Super Phonics Hakkında Daha Fazla

4.500.000 kullanıcılı ABC Phonics adlı 1. uygulamamızın yeni serisi sonunda çıktı! Önceki uygulamamız ABC Phonics harflerin okunuş ve şekillerini öğrenmek üzerineyken, Super Phonics kafiyeli kelimeler ile sesleri tanımak ve hecelemeyi öğrenmek için bir sonraki adımdır. Yepyeni uygulamamız [Super Phonics] ile İngilizcede temel okuma ve yazma becerilerini kazanmaya başlayın.

Animasyonlu Ses Şarkıları uygulaması, çocuklar için eğlenceli ve öğretici bir müzik uygulamasıdır. 24 orijinal şarkı, kafiyeli kelimelerden oluşur ve çocukların her sesi tanımalarına yardımcı olur. Şarkılar, hem resimler hem de yazılı kelimeler olarak gösterilerek kafiyeli kelimelerin tekrarlanmasını sağlar. Bu şekilde, çocuklar hem dinleyerek hem de görerek kelimeleri öğrenirler. Üstelik uygulama, İngilizce eğitim uzmanları tarafından hazırlanmıştır ve sevimli Pinkfong karakterleri ile canlandırılmıştır.

Kelime Oluşturma Aktivitesi, çocukların eğlenceli ve interaktif bir şekilde 96 kafiyeli kelime öğrenmelerini sağlar. Kafiyeli kelimelerin nasıl söylendiğini dinleyebilir ve nasıl yazıldığını öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın içinde bulunan interaktif öğrenme oyunları, kelimelerin öğrenilmesini daha eğlenceli hale getirir. Çocuklar, dinleyerek doğru kelimeleri seçebilir, resimlerle kelimeleri eşleştirebilir, kafiyeli kelimeleri bulabilir ve daha fazlasını yapabilirler. Oyunlar, çocukların ilgisini çekecek konulara göre hazırlanmıştır. Köstebek yakalama, köprü inşa etme, lunapark treni gibi oyunlar, çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlar.

Yüzleri ve bilgileri kaydetme ve yükleme özelliği sayesinde, çocuğunuzun yüzünü uygulamaya ekleyebilir ve ilerlemelerini kaydedebilirsiniz. 5 farklı yüze kadar kaydedebilir ve yüz değiştirdiğinizde bilgileri yükleyebilirsiniz. Uygulama, yıldız ödülleri ve kostüm armağanları ile çocukların eğlenceli bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olur. Ancak uygulamayı silerseniz, yüzlerin ve bilgilerin kaybolacağını unutmamalısınız.

Ayrıca, uygulamaya Pinkfong Plus aboneliği ile katılarak Pinkfong'un en iyi uygulamalarına sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. Bu abonelik sayesinde, reklamlardan arınmış bir şekilde videolar izleyebilir ve oyunlar oynayabilirsiniz. Ayrıca, aboneliği ailenizle paylaşabilir ve birden fazla cihazda kullanabilirsiniz.

Uygulamanın içinde, Baby Shark, Dino World, 123 Numbers, Shapes & Colors, Tracing World, Learn Korean, Fun Times Tables, Baby Bedtime Songs, Birthday Party gibi birçok farklı uygulama bulunmaktadır. Uygulama sürekli güncellenerek yeni uygulamalar eklenmektedir. Daha fazla uygulama için ana ekran üzerinde bulunan "Daha Fazla Uygulama" butonuna tıklayabilir veya Google Play'den uygulamaları indirebilirsiniz.

Uygulamanın gizlilik politikası ve kullanım

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.