header
QR Kod
Pinkfong Numbers Zoo

Pinkfong Numbers Zoo

22.6 geliştirici The Pinkfong Company
(0 İncelemeler) Nisan 22, 2024
Pinkfong Numbers Zoo Pinkfong Numbers Zoo Pinkfong Numbers Zoo Pinkfong Numbers Zoo Pinkfong Numbers Zoo Pinkfong Numbers Zoo

En Son Versiyon

Versiyon
22.6
Güncelle
Nisan 22, 2024
Geliştirici
The Pinkfong Company
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
kr.co.smartstudy.numberszoo_android_googlemarket
Şimdi İndir

Pinkfong Numbers Zoo Hakkında Daha Fazla

Sevimli hayvan dostlarımızla beraber katılacağınız eğlenceli aktivitelerle 100'e kadar saymayı öğrenin!

Pinkfong Numbers Zoo, sevimli hayvan dostlarımızla 100'e kadar saymayı öğrenebileceğiniz bir öğrenme uygulamasıdır. Bu uygulama, 12 farklı oyun aktivitesi sayesinde hayvanların özelliklerini öğrenmenizi ve sayıları doğal bir şekilde öğrenmenizi sağlar. Sayıların farklı kullanım yerlerini (sayı, sıralama, tekrar sayısı vb.) öğrenirken sevimli hayvan dostlarımızla eğlenceli vakit geçirebilir ve seviyeniz yükseldikçe daha büyük sayıları (100'e kadar) öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, Pinkfong Numbers Zoo'nun sevimli hayvan çıkartmaları toplama özelliği sayesinde oyun aktivitelerinde başarılı oldukça çıkartmalar kazanabilir ve başarı hissini yaşayabilirsiniz.

Tüm bu aktiviteler 5 farklı dilde (Hangul (Korece), İngilizce, Çince, Japonca ve İspanyolca) sunulmaktadır. Bu sayede farklı dillerde sayıları öğrenirken eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Pinkfong Plus üyeliğiyle, Pinkfong'un en iyi uygulamalarına sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. Üyelik sayesinde videoları ve oyunları reklamsız olarak izleyebilir ve aile üyelerinizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, akıllı telefonlar ve tabletler gibi cihazları tek bir hesapla senkronize edebilirsiniz.

Bu uygulama dışında da birçok farklı uygulama, Pinkfong Plus üyeliğiyle kullanılabilir. Uygulamaların tam listesi için ana ekranda yer alan "Daha Fazla Uygulama" butonuna tıklayabilir veya Google Play'den indirebilirsiniz.

Gizlilik politikası ve Pinkfong entegre hizmetlerinin kullanım şartları gibi önemli bilgiler için uygulamanın sunduğu linkleri ziyaret edebilirsiniz. Pinkfong Numbers Zoo ile eğlenirken 100'e kadar saymayı öğrenebilir ve sevimli hayvan dostlarımızla keyifli bir öğrenme deneyimi yaşayabilirsiniz!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.