header
QR Kod
Pinkfong Bebek Köpek Balığı

Pinkfong Bebek Köpek Balığı

39.96 geliştirici The Pinkfong Company
(0 İncelemeler) Mayıs 20, 2024
Pinkfong Bebek Köpek Balığı Pinkfong Bebek Köpek Balığı Pinkfong Bebek Köpek Balığı Pinkfong Bebek Köpek Balığı Pinkfong Bebek Köpek Balığı Pinkfong Bebek Köpek Balığı

En Son Versiyon

Versiyon
39.96
Güncelle
Mayıs 20, 2024
Geliştirici
The Pinkfong Company
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
kr.co.smartstudy.babyshark_android_googlemarket
Şimdi İndir

Pinkfong Bebek Köpek Balığı Hakkında Daha Fazla

Resmi Bebek Köpek Balığı APP serisi 400 milyon indirmeye ulaştı!

YouTube'un en çok izlenen ünlüsü Bebek Köpek Balığı, çocuklar için eğlenceli ve ücretsiz bir uygulama. Uygulama içinde 13 farklı versiyonda "Bebek Köpek Balığı"nı izleyebilir ve ona eşlik edebilirsiniz. Ayrıca, popüler tekerleme şarkılarını da dinleyebilirsiniz. Uygulamada çocuklar için boyama, piyano çalma, köpekbalığının dişlerini fırçalama gibi aktiviteler ve oyunlar da bulunuyor. Pinkfong Bebek Köpek Balığı ile öğrenmek hem güvenli hem de eğlenceli!

Uygulamada Shark Ailesi ile birlikte heyecan verici oyunlar oynayabilirsiniz. Bebek Köpekbalığı'nın dişlerini fırçalayabilir, mikroplarla savaşabilir ve sağlıklı alışkanlıklar öğrenebilirsiniz. Ayrıca, aç Bebek Köpekbalığı'na en sevdiği yiyecekleri verip, onun özel dansını izleyebilirsiniz. Uygulamada yarış oyunları da mevcut, deniz hayvanı arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz. Ayrıca, müzik oyunlarıyla deniz hayvanlarıyla Bebek Köpek Balığı şarkılarını çalabilirsiniz. Büyükbaba Shark'ın sıcak istiridye çöreklerine yardım edebilirsiniz.

Uygulamada çocuklar için birbirinden eğlenceli ve yaratıcı oyunlar bulunuyor. Deniz hayvanı dostlarınızla müzik enstrümanları çalabilir, piyano oyunuyla kendi müziğinizi yapabilirsiniz. Doğum günü partisi için Köpekbalığı ailesinin doğum günü pastasını boyayabilirsiniz. Ayrıca, baloncukları patlatarak içlerindeki hayvanları bulabilir ve onların seslerini dinleyerek isimlerini öğrenebilirsiniz. Aynı çifte sahip kartları Mommy Shark ile eşleştirerek deniz hayvanlarının isimlerini öğrenebilirsiniz. Bu oyunlarla çocuklar mantıksal düşünme ve koordinasyon becerilerini geliştirebilirler.

Uygulamada ayrıca çocuklar için farklı versiyonlarda Bebek Köpek Balığı şarkılarını dinleyebilirsiniz. Cadılar Bayramı, Noel, ABC gibi farklı versiyonlar mevcut. Ayrıca, Pinkfong'un en iyi oyuncak şovlarından biri olan "Bebek Köpekbalığıyla Korkunç Bir Saklambaç"ı ücretsiz izleyebilirsiniz. Videoların keyfini çıkarırken İngilizce, Korece, Çince, Japonca, İspanyolca, Portekizce ve Rusça dillerinde yeni kelimeler öğrenebilirsiniz.

Uygulamada ayrıca Pinkfong Plus üyeliği de mevcut. Üyelikle Pinkfong'un en iyi uygulamalarına sınırsız erişim sağlayabilir, reklamsız video izleyebilir ve aile üyelerinizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, farklı kategorilerde birçok uygulama mevcut. Uygulamanın ana ekranındaki "Daha Fazla Uygulama" butonuna tıklayarak ya da Google Play üzerinden uygulamaları indirebilirsiniz. Uygulama hakkında daha fazla bilgi için resmi websitesine göz atabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.