header
QR Kod
Pinball Deluxe: Reloaded

Pinball Deluxe: Reloaded

2.7.8 geliştirici Made Of Bits
(0 İncelemeler) Haziran 02, 2024
Pinball Deluxe: Reloaded Pinball Deluxe: Reloaded Pinball Deluxe: Reloaded Pinball Deluxe: Reloaded Pinball Deluxe: Reloaded Pinball Deluxe: Reloaded

En Son Versiyon

Versiyon
2.7.8
Güncelle
Haziran 02, 2024
Geliştirici
Made Of Bits
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.greencod.pinballdeluxereloaded
Şimdi İndir

Pinball Deluxe: Reloaded Hakkında Daha Fazla

Cool retro pinball game with customizable tables. A flippin' good time. Discover powerballs. Collect mods. Test your pinball skills on ten different tables:

Bu uygulama, "Space Frontier" ile galaksiyi keşfedin, "Brix"te 50'den fazla seviyede tuğla kırma oynayın, "Carnival"de Ters Gravite'de oynayın ve Ayna Evi'nde eğlenin. "Wild West"te şerif olun ve kasabadan haydutları kovun, "Treasure Hunter"da denizin dibine dalarak hazine avına çıkın. "Fastball"da kaç koşu yapabileceğinizi görün, "Bagaball" ile gerçekten eski okula gidin ve "The Apparatus"un düzenini yeniden yapılandırın. "Tradewinds"te 18. yüzyıl nakliye tüccarı olun ve "Celtic Jukebox"tan çalan şarkılara göre oynayın.

Pinball Deluxe: Reloaded ile yüksek skorlara ulaşın ve arcade günlerinin güzel anılarını tekrar yaşayın. Her bir masanın benzersiz oyun stiline keşfedin. Tüm mini oyunları açabilecek ve büyücü modlarını geçebilecek misiniz? Yeteneklerinize göre masa özelleştirmek için modlar toplayın ve büyük puanlar alın. PD:R, hızlı reflekslerinizi eylemle ödüllendirecek ve gümüş topunuzla yaptığınız başarılar için ödüller verecek.

Pinball Deluxe hakkında sevilecek şeyler: - Muhteşem grafikler - Ödüllü masa tasarımı - Hassas fizikler - Masa özelleştirmek için toplanabilir modlar - Matrix ekranında mini oyunlar - Her bir masanın benzersiz oyun stili - Güç topları - Çevrimiçi çok oyunculu mod - Eğlenceli meydan okumalar ve başarılar

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.