below header
QR Kod
Photo Video Maker: Slideshows

Photo Video Maker: Slideshows

1.3.6 geliştirici Video & Photo Editor Apps
(0 İncelemeler) Mart 17, 2024
Photo Video Maker: Slideshows Photo Video Maker: Slideshows Photo Video Maker: Slideshows Photo Video Maker: Slideshows Photo Video Maker: Slideshows Photo Video Maker: Slideshows

En Son Versiyon

Versiyon
1.3.6
Güncelle
Mart 17, 2024
Geliştirici
Video & Photo Editor Apps
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.photo.imageslideshow.photovideomaker
Şimdi İndir

Photo Video Maker: Slideshows Hakkında Daha Fazla

Photo Video Maker: Slideshows is one of the best applications for joining multiple photos with music to create videos. With beautiful photo transition effects, you can edit photo before make video slideshow, filter, add effects, text, and stickers! Easily create a photo video slideshow in one minute.

Fotoğraf ve Müzik ile Video Yapma Uygulaması, hayatınızdaki unutulmaz anları korumanıza yardımcı olacak ve bu anıları sosyal ağlarda paylaşmanızı sağlayacak şekilde videolara dönüştürebileceksiniz.

Fotoğraf Video Yapma Slideshow Uygulamasının Temel Özellikleri: • En iyi kalitede bir müzik videosuna birden fazla fotoğrafı birleştirme. • Kullanıcı dostu ve güzel video arayüzü. • Müzik ve temalarla fotoğraf video yapma. • Cihazınızdaki müzikleri ekleyebilirsiniz. • Videoyu harika filtrelerle düzenleme. • Video Kırpıcı: Videoyu kesme. • Video Hızını Değiştirme: Videonun hızını yavaşlatma veya hızlandırma. • Videoya metin ve çıkartmalar ekleme. • 1080p'ye kadar çözünürlükleri destekleyen profesyonel bir video yapma uygulaması. • Fotoğraf videosunu sosyal ağlar, e-posta veya bulut depolama üzerinden paylaşma.

Fotoğraf albümünüzden sadece 3 adımda bir fotoğraf slayt müzik videosu oluşturabilirsiniz: 1. Fotoğrafları fotoğraf albümünüzden seçin. 2. Sevdiğiniz şarkıyı, zamanı, geçişleri vb. ekleyin. 3. Aile veya arkadaşlarınız için fotoğraf videosunu kaydedin ve paylaşın.

Fotoğraflardan ve müzikten videolar oluşturup, bu videoları Tiktok, Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp, E-posta gibi sevdiğiniz uygulamalar üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Pic Video Maker tüm insanlara harika bir deneyim sunar, kullanımı kolay ve videolar oluşturmak çok basittir.

Belki de Fotoğraf Video Yapma Uygulaması diğer birçok uygulamada karşılaşılan hatalarla karşılaşabilir. Lütfen sakin olun ve bize geri bildirim gönderin, geliştiriciler en hızlı şekilde düzelteceklerdir. Eğer bu fotoğraf video yapma uygulamasını seviyorsanız, lütfen Google Play'de 5 yıldız ⭐⭐⭐⭐⭐ verin.

%100 Hazır ve Filigran Yok!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.