below header
QR Kod
Photo SlideShow & Video Maker

Photo SlideShow & Video Maker

3.3.1 geliştirici FotoPlay Video Maker
(0 İncelemeler) Mart 27, 2024
Photo SlideShow & Video Maker Photo SlideShow & Video Maker Photo SlideShow & Video Maker Photo SlideShow & Video Maker Photo SlideShow & Video Maker Photo SlideShow & Video Maker

En Son Versiyon

Versiyon
3.3.1
Güncelle
Mart 27, 2024
Geliştirici
FotoPlay Video Maker
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
photoslideshow.videomaker.slideshow.fotoslider
Şimdi İndir

Photo SlideShow & Video Maker Hakkında Daha Fazla

FotoSlider Slideshow Maker is a fantastic photo slideshow maker that allows you to easily merge photos into a slideshow with music. You can use FotoSlider to create stunning photo slideshows for YouTube, TikTok, Facebook, Instagram, WhatsApp, Twitter, and more. With FotoSlider Slideshow Maker, you can express yourself with your beautiful photo slideshow at a birthday party or ceremony using music, transitions, animation stickers, and text.

FotoSlider, ücretsiz fotoğraf slayt gösterisi oluşturucusudur. Bu uygulama, müzik, hareketli emojiler, metin, çıkartmalar ve filigran olmaksızın fotoğraf slayt gösterileri oluşturmanıza olanak tanır.

Uygulamanın özellikleri arasında güçlü ve kullanıcı dostu bir slayt gösterisi oluşturucu, müzik ekleme seçeneği, çeşitli geçişler, çıkartmalar ve metin seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca, eğlenceli çıkartmalar ve GIPHY materyalleri de ekleyebilirsiniz. Metinler için farklı sanatsal yazı tipleri ve çıkartmalar, metinler ve GIPHY'ler için animasyon efektleri de bulunmaktadır. Uygulamada, düzenli olarak güncellenen yerleşik müzikler de mevcuttur veya kendi müziğinizi ekleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı 1:1, 4:5, 16:9 gibi herhangi bir en boy oranına sığdırabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz harika açılış ve kapanış şablonları da mevcuttur. Oluşturduğunuz slayt gösterilerini kolayca YouTube, TikTok, Facebook, Instagram, WhatsApp ve Twitter gibi platformlarda paylaşabilirsiniz.

Uygulamada, farklı stillerde Rock, Country, Love, Beat gibi seçeneklerle müzik ekleyebilirsiniz. Ayrıca, favori müziklerinizi toplayarak daha kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

FotoSlider ile fotoğraf slayt gösterilerinizi YouTube için 16:9, TikTok için 9:16 gibi farklı en boy oranlarına sığdırabilirsiniz. Ayrıca, kendi fotoğrafınızı bulanık bir arka plan olarak ayarlayabilir veya farklı renk seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Uygulamada 30'dan fazla geçiş efekti mevcuttur. Bunlar arasında soluklaşma, yıkama, iris içeri, dilimleme ve daha fazlası bulunmaktadır. Geçiş süresini tek bir dokunuşla ayarlayabilirsiniz.

Farklı animasyon efektleri ekleyerek metin ve çıkartmalarınızı daha ilginç hale getirebilirsiniz. Çıkartmalar veya GIPHY materyalleri için canlı ve yaratıcı efektler ekleyebilirsiniz.

Tüm bu özelliklerle FotoSlider, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabileceğiniz veya YouTube, TikTok, Facebook, Instagram, WhatsApp ve Twitter gibi platformlarda yükleyebileceğiniz etkileyici fotoğraf slayt gösterileri oluşturmanın en kolay yolu. Lütfen uygulamayı değerlendirin ve bize değerli görüşlerinizi bildirin, böylece daha da etkileyici fotoğraf slayt gösterileri oluşturabiliriz.

FotoSlider (ÜCRETSİZ fotoğraf slayt gösterisi oluşturucu) hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen connect.fotoslider@outlook.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.